Listopad to bardzo gorący czas dla wszystkich związanych ze światem planszówkowym. Temperatura rośnie już od października, kiedy swoje miejsce mają największe światowe targi gier w Essen. Kolejne tygodnie wyglądają tak, jakbyśmy mieli co najmniej dwie głowy - jedna myśląca o obecnym roku, a druga nieustannie zastanawiająca się nad następnym. To właśnie w tym okresie powstają nowe międzyfirmowe przyjaźnie, których efektem są zapowiedzi wydawnicze na nowy rok kalendarzowy. 

Zapowiedzi takie jak ta, którą przyjdzie nam się z Wami podzielić. Zapraszamy do zapoznania się zapowiedziamy wydawniczymi wydawnictwa Rebel na 2018 rok.

Kliknij w obrazek aby dowiedzieć się więcej o wybranym tytule.

Najbliższe premiery licencyjne

To właśnie na te tytuły czekamy już z niecierpliwością. Niektóre z nich pojawią się jeszcze w grudniu 2017! 

Nasze premiery

W poniższym zestawieniu znajdują się gry, które wydawnictwo opracowuje od podstaw. Wierzymy, że najbliższy rok zadowoli zarówno niedzielnych graczy jak i prawdziwych planszówkowych wyjadaczy.

Odkryj ponownie Arkana Miłości

Znana i lubiana gra erotyczna Arkana Miłości powraca nieco odświeżona i wcale nie mniej pikantna :)

Nowa seria wydawnicza "Nauka przez zabawę"

Najbliższy rok to także 4 tytuły, które łącznie stworzą serię Nauka przez zabawę. Co bardziej spostrzegawczy zauważą dwa powroty i dwie całkowicie nowe tytuły.

Pozostałe premiery licencyjne

Najbliższy rok stoi pod znakiem kreatywnego myślenia i dedukcji. Blank, Dream On, Speed Colors czy Sherlock Holmes: Consulting Detective to nie jedyne tytuły na które warto czekać.

Przyszłe zapowiedzi wydawnicze

Powyżej przedstawiliśmy nasze plany wydawnicze na 2018 rok. Wciąż trwają rozmowy na temat innych tytułów i jeżeli chcesz być cały czas z nami na bieżąco, odwiedź zakładkę zapowiedzi gdzie staramy się umieszczać wszelkie informacje dotyczące gier, które pojawią się z ramienia wydawnictwa Rebel.