Przygotuj miecz i księgę zaklęć, a potem ruszaj na spotkanie przygody w fantastycznej krainie! Genesys RPG: Krainy Terrinoth to podręcznik pozwalający graczom odkrywać magiczne uniwersum Runebound pełne tragedii i tajemnic. Terrinoth staje w obliczu licznych niebezpieczeństw. Zagrażają mu upiorni wskrzeszeńcy, rozszalałe smoki i budzące grozę demony. Jak nigdy przedtem potrzebni są nieustraszeni  bohaterowie zdolni stawić czoła zagrożeniom. Dzięki Krainom Terrinoth przygotujesz się na podjęcie tego wyzwania! 

Co wprowadza dodatek?

  • Historię Terrinoth obejmującą okres od pierwotnego upadku elfów po inwazję smoczych władców i wydarzenia, które nastąpiły później. 
  • Opcje tworzenia postaci wywodzących się z takich ludów jak elfowie Latari, orkowie ze Zniszczonych Równin, kotoludzie, krasnoludowie kuźniowi i gnomowie. 
  • Nowe profesje postaci, między innymi: Maga, Łotra i Wojownika. 
  • Zdolności heroiczne, dzięki którym postacie mogą dokonywać niesamowitych czynów, posiadać cudowne bronie i wiele więcej! 
  • Nowe uzbrojenie, wierzchowce, usługi i inne elementy niezbędne dla  każdego poszukiwacza przygód w Terrinoth i pozostałych krainach Mennary. Możecie nawet zdobyć legendarne odłamki runiczne! 
  • Zasady dotyczące wytwarzania unikatowych broni, potężnych  przedmiotów magicznych i tajemniczych mikstur alchemicznych. 
  • Rozszerzone opisy zagadnień magicznych, w tym zasady działania run i zakazanych sztuk – nekromancji i magii Ynfernaelu. 
  • Opis Terrinoth – ojczyzny zarówno dzielnych daqańskich lordów, jak i straszliwych nieumarłych z Krainy Mgieł. Przemierzaj pradawne elfie puszcze, podziemne krasnoludzkie królestwa pod górami Dunwarr, piaski odległego Al-Kalimu, lodowe pustkowia Isheimu i śmiertelnie niebezpieczne dżungle Zanagi!
  • Darmowy kod z wersją elektroniczną podręcznika (PDF dostępny przez platformę Drive Thru RPG), nadrukowany na pierwszej stronie podręcznika.  
Chcesz jeszcze lepiej poznać Terrinoth i wczuć się w klimat tej fantastycznej krainy? Pobierz Wyjątki z „Dziennika Tarika Al Farabiego”, całkowicie za darmo! Zajrzyj też na DeviantArt użytkownika Kartografia Niepraktyczna aby odnaleźć zestaw niesamowitych map Mennary!

Uwaga! Wypróbuj system Genesys i suplement Krainy Terrinoth już dziś korzystając z darmowego startera! Elektroniczną wersję podstawowych zasad gry z przygodami Mniejsze zło i Nawiedzone miasto można pobrać z odnośników poniżej.
Pobierz Mniejsze zło, czyli starter w klimacie Fantasy w świecie Krain Terrinoth! 
-> Przygoda "Mniejsze zło" i skrót zasad systemu Genesys wraz z kartami postaci
Pobierz Nawiedzone miasto - kontynuację przygody "Mniejsze zło". 
-> Przygoda "Nawiedzone miasto".
-> W tym miejscu znajdziesz specjalną mapę regionu od Bramy Mrozu do Nerekhall autorstwa Kartografii Niepraktycznej.
Pobierz dwie edytowalne karty postaci stylizowane do światów fantasy! Pierwsza [pobierz] przyda się do wprowadzania zmian w trakcie rozwoju Twojego bohatera w Krainach Terrinoth, a druga [pobierz] nada się idealnie do zaimplementowania Twojego świata Fantasy do mechaniki Genesys.