Kochasz planszówki, a poza tym dobrze czujesz się przed aparatem?

Chcesz, aby Twój uśmiech i radość z grania w nasze gry pojawiły się w polskich czasopismach, billboardach i w internecie?

Zapraszamy do konkursu na Twarz Rebela!

Poszukujemy osób, które chcą wziąć udział w sesji zdjęciowej z naszymi grami! Szukamy:

 • kobietę w wieku 20-30 lat,
 • mężczyznę w wieku 20-30 lat,
 • kobietę w wieku 35-50 lat,
 • mężczyznę w wieku 35-50 lat,
 • osobę w wieku 15-18 lat.

W ramach konkursu nie będziemy weryfikować daty urodzenia - wystarczy wyglądać na osobę zbliżoną wiekiem do deklarowanej grupy wiekowej. 

Zdjęcia będą wykorzystane do promowania gier planszowych wśród Polaków (czyt.: promocja gier planszowych wśród ludzi, którzy nie mają do czynienia z planszówkami oraz namawianie ich do dołączenia do naszego hobby :D ). 

Etapy konkursu

 1. Etap I, czyli zbieranie ogłoszeń trwa do 26 maja 2018 r. - mamy kandydatów w każdym przedziale wiekowym, dzięki za liczne zgłoszenia!
 2. 1 czerwca ogłaszamy półfinalistów! - sprawdźcie skrzynki pocztowe :)
 3. Etap II, 14 lub 15 czerwca zaprosimy półfinalistów na granie w nasze planszówki w Gdańsku. W czasie zabawy fotograf Dawid Linkowski będzie krążył dookoła Was i sprawdzał, jak bardzo lubi Was aparat fotograficzny ;) 
 4. 22 czerwca ogłosimy wyniki konkursu i pokażemy twarze 5 zwycięzców. 
 5. Do 30 czerwca zostaną wybrane 2 dni między 9 a 24 lipca, w których odbędzie się finałowa sesja zdjęciowa.
 6. Po zakończeniu zdjeć finalistom zostaną przekazane nagrody.
Dla zwycięzców:
 • Przewidujemy atrakcyjne bony na zakupy w naszym sklepie o wartości 1000 zł każdy dla laureatów konkursu lub 700 zł w formie przelewu.
 • Przewidujemy wzrost rozpoznawalności, niezłą popularność i obecność na promocyjnych materiałach emitowanych przez Rebel w przeciągu najbliższych 4 lat. :D

Gry, które wezmą udział w sesji zdjęciowej 

Waszymi partnerami będą: Wsiąść do Pociagu, Splendor, Cortex, Domek, Dobble, Zakazana Wyspa, Jungle Speed, Tajniacy, Dixit, Sushi Go, MiszMasz, Kwiatki, Splendor, Abalone i X-Wing 2.0! (I może coś jeszcze)
Dodatkowo na sesji zdjęciowej pojawią się dzieci, z którymi być może zagracie w Dobble, Cortex dla dzieci, Story Cubes, Kotobirynt i Eliksir Mnożenia.

Zaintrygowała Cię nasza propozycja?

 1. Najpierw przeczytaj umowę dla laureatów konkursu. To właśnią ją będziemy podpisywali ze zwycięzcami konkursu.  
 2. Warunkiem otrzymania bonu o wartości 1000 zł lub przelewu 700zł jest podpisanie w.w. umowy oraz wzięcie udziału w sesji zdjęciowej. 
 3. Zapoznaj się z regulaminem konkursu.
 4. Na adres konkurs@rebel.pl wyślij zgłoszenie zawierające
  • Twoje zdjęcie popiersia (od pasa w górę) 
  • zdjęcie obu dłoni (panie bez agresywnych lakierów) i przedramion
  • poniższą zgodę:
   "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Rebel Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Budowlanych 64 C w celu przesyłania treści dotyczących konkursu "Zostań twarzą Rebela" na mój adres e-mail podany w momencie zgłoszenia."

Śpij spokojnie, Twoje dane są bezpieczne!

Udzielona przez Ciebie każda zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres konkurs@rebel.pl spod adresu, z którego zgłoszenie zostało wysłane.

Informujemy, że nie profilujemy uczestników konkursu. Twje dane zostaną udostępnione tylko Dawid Linkowski FOTO na cele realizacji konkursu. Wszystkie zgromadzone w ten sposób informacje zostaną usunięte po okresie potrzebnym do rozpatrzenia ewentualnych reklamacji (30 dni od zakończenia konkursu).

Jeżeli uważasz, że Twoje prawo do ochrony danych osobowych lub inne przysługujące Ci prawa zostały naruszone, masz prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).