Za oknem lato w pełni, ale my absolutnie nie próżnujemy! Wręcz przeciwnie, całą energię przeznaczamy w przygotowanie się na nadchodzące miesiące i zbliżające się wielkimi krokami premiery wydawnicze. Z tej okazji przygotowaliśmy kwartalną aktualizację naszych planów – 11 zupełnie nowych tytułów!

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony z zapowiedziami wydawniczymi – znajdziecie na niej dokładniejsze opisy wszystkich produktów. Tam również na bieżąco aktualizujemy daty premier poszczególnych gier.


Najnowsze zapowiedzi wydawnicze


Skaczące jajeczka

Planowana data premiery: wrzesień 2018

Zupełnie nowa odsłona znanej gry zręcznościowej! Już niebawem będziemy mieli okazję sprawdzić swoją koordynację i szybkość, wykonując szereg zadań ruchowych. Aby wygrać, będziemy musieli utrzymać między różnymi częściami ciała aż 5 jajek!

Skaczące jajeczka to świetna propozycja zarówno dla młodszych, jak i starszych graczy. Dzięki dynamicznemu sposobowi gry i prostym zasadom z pewnością zwróci uwagę dzieci, które chętnie zaangażują się we wspólną zabawę. Z drugiej strony te same zalety sprawią, że przypadnie ona do gustu dorosłym, poszukującym lżejszych tytułów.

Orbis

Planowana data premiery: październik 2018

A teraz nie lada gratka dla fanów Splendoru i innych gier, w których poprzez dobieranie odpowiednich elementów rozkręcamy swój produkcyjny silniczek, pozwalający zdobywać coraz więcej punktów. Orbis to niezwykle przyjemna gra, w której umiejętne planowanie i łączenie różnorodnych zdolności stanowi prostą drogę do sukcesu.

Każdy z graczy będzie konstruował swój własny świat, który będzie się składał z 15 kafelków o różnych kolorach i zdolnościach. Zarówno dobieranie odpowiednich terenów, jak i umieszczanie ich wśród innych może dawać nam określone bonusy, przekładające się na nasze możliwości i zdobywane punkty.

Pictomania (druga edycja)

Planowana data premiery: listopad 2018

Nowa wersja gry kalamburowej, która opiera się na rysowaniu, ale absolutnie nie wymaga talentu artystycznego. Rozgrywka jest szybka, dynamiczna i nie ma czasu na dopieszczanie szkiców – trzeba po prostu sprawnie przekazać informację.

Podczas zabawy wszyscy gracze jednocześnie rysują wylosowane hasła. W tym samym czasie muszą zerkać na notesy innych uczestników, aby jak najszybciej odgadnąć, co tamci szkicują.

To jedna z tych gier, które zapewniają porządnego kopa energii i masę śmiechu – również z własnych pomyłek. Doskonała atmosfera gwarantowana!

Spy Club (edycja polska)

Planowana data premiery: 2019

Któż nie marzył o zostaniu detektywem, rozwiązywaniu zagadek i odkrywaniu tajemnic? Dzięki tej grze to marzenie może się spełnić! Spy Club (edycja polska) to zabawa dedukcyjna, w której naszym zadaniem będzie zbieranie wskazówek i rozwiązywanie zagadek, które zestawione razem będą tworzyły szerszą, interesującą historię. Pojedyncza kampania składa się z 5 gier, a po jej przejściu… możemy stworzyć zupełnie nową kampanię. Ponad 40 modułów, z których wykorzystujemy tylko małą część, zapewnia wiele ciekawych i różnorodnych rozgrywek.

Jednym słowem

Planowana data premiery: nieustalona

Świetna propozycja dla fanów gier słownych i skojarzeniowych, którym nieobca jest współpraca i próby odgadnięcia toku myślenia przeciwników! W grze Jednym słowem jedna osoba odgaduje hasło, podczas gdy pozostali będą przygotowywali dla niego podpowiedzi. Każdy gracz może wybrać tylko jedno słowo, które zapisze na swojej karcie, ale uwaga – trzeba dobrze się zastanowić, co mogą wymyślić inni uczestnicy, ponieważ powtarzające się słowa zostaną usunięte zanim zobaczy je odgadujący.

Koncept Kids - Zwierzęta

Planowana data premiery: nieustalona

Uproszczona, oparta na współpracy wersja popularnego Konceptu, w którą możemy się bawić z dziećmi już od 4 roku życia! To świetny trening skojarzeń, myślenia abstrakcyjnego i przekazywania informacji. Dodatkowo kooperacyjny charakter gry wspiera naukę współzawodnictwa.

Podczas zabawy wszyscy gracze wspólnie będą podpowiadali osobie zgadującej poprzez wskazywanie odpowiednich, symbolicznych grafik. Celem jest odgadnięcie nazw 12 zwierzaków.

Jungle Speed: Kids

Planowana data premiery: wrzesień 2018

Bestsellerowa gra zręcznościowa – teraz także w wersji dla najmłodszych! Dzięki przyjemnym, czytelnym grafikom oraz uproszczonym zasadom do zabawy w Jungle Speed: Kids możemy zaprosić dzieci od 4 roku życia. To doskonałe wprowadzenie do kolejnych tytułów oraz świetny trening spostrzegawczości i koordynacji.


Zapowiedzi dodatków do gier


Terraformacja Marsa: Kolonie

Planowana data premiery: październik 2018

Dodatek do gry Terraformacja Marsa, który wprowadza zupełnie nowe możliwości związane z eksploracją kosmosu. Dzięki specjalnym płytkom kolonii możemy odwiedzać dalsze obszary Układu Słonecznego, a ich wykorzystanie będzie przynosiło nam określone profity w postaci surowców. Dzięki temu gracze zyskają zupełnie nowe drogi rozwoju i możliwości, a sama gra stanie się jeszcze ciekawsza!

T.I.M.E Stories: Bractwo Wybrzeża

Planowana data premiery: październik 2018

Kolejna przygoda rozgrywająca się pod banderą agencji T.I.M.E będzie akcją ratunkową. Uczestnicy wyruszają na XVII-wieczne Karaiby w poszukiwaniu czterech agentów, którzy zaginęli podczas poprzedniej misji. Kontakt z nimi się urwał, nie wiadomo gdzie przebywają, jedyne co jest pewne to fakt, że ich nosicielami byli znani bracia-korsarze. Zatem wszyscy na pokład, żagle na maszt! Wasza pomoc jest absolutnie niezbędna!

Implodujące Kotki

Planowana data premiery: nieustalona

Co może być lepsze od podrzucenia komuś Eksplodującego Kotka? Podrzucenie mu takiego, którego nie będzie mógł rozbroić!

Implodujące Kotki to dodatek do bestsellerowej gry imprezowej zawierający zestaw dodatkowych kart, w tym zupełnie nowego, tytułowego kociaka. Gdy pociągniesz go z talii, nie wybucha od razu! Zamiast tego umieszczasz go w wybranym przez siebie miejscu talii ODKRYTEGO, więc od tej pory będzie wiadomo, gdzie się znajduje. Gracz, który będzie musiał go dobrać, będzie w nie lada opałach, bo na Implodującego Kotka nie działa karta rozbrojenia.

Colt Express Bandits - Belle

Planowana data premiery: wrzesień 2018

1 z 6 niewielkich zestawów dodatkowych, a każdy z nich zawierający jedną postać i jej własny komplet kart. Dzięki nim możemy wprowadzić do naszej rozgrywki automatycznie poruszających się uczestników, z którymi będziemy rywalizowali. Każdy z nich to całkowicie odmienny styl gry naszego wirtualnego gracza. Bella poszukuje wszelkich diamentów znajdujących się w grze. 

Niezależnie od liczby graczy postaciami z zestawów możemy uzupełniać uczestników do 6 osób.

Colt Express Bandits - Cheyenne

Planowana data premiery: wrzesień 2018

1 z 6 niewielkich zestawów dodatkowych, a każdy z nich zawierający jedną postać i jej własny komplet kart. Dzięki nim możemy wprowadzić do naszej rozgrywki automatycznie poruszających się uczestników, z którymi będziemy rywalizowali. Każdy z nich to całkowicie odmienny styl gry naszego wirtualnego gracza. Cheyenne zamieniła spluwę na łuk z zatrutymi strzałami. Wszyscy Ci, którzy nie znajdą na czas antidotum - przegrywają!

Niezależnie od liczby graczy postaciami z zestawów możemy uzupełniać uczestników do 6 osób.

Colt Express Bandits - Django

Planowana data premiery: wrzesień 2018

1 z 6 niewielkich zestawów dodatkowych, a każdy z nich zawierający jedną postać i jej własny komplet kart. Dzięki nim możemy wprowadzić do naszej rozgrywki automatycznie poruszających się uczestników, z którymi będziemy rywalizowali. Każdy z nich to całkowicie odmienny styl gry naszego wirtualnego gracza. Django uwielbia materiały wybuchowe. Każdy, kto zostanie wystrzelony przez tego bandytę musi poświęcić akcję na powrót, a sam Django wygrywa, gry uda mu się wyrzucić wszystkich graczy za pociąg przynajmniej raz.

Niezależnie od liczby graczy postaciami z zestawów możemy uzupełniać uczestników do 6 osób.

Colt Express Bandits - Doc

Planowana data premiery: wrzesień 2018

1 z 6 niewielkich zestawów dodatkowych, a każdy z nich zawierający jedną postać i jej własny komplet kart. Dzięki nim możemy wprowadzić do naszej rozgrywki automatycznie poruszających się uczestników, z którymi będziemy rywalizowali. Każdy z nich to całkowicie odmienny styl gry naszego wirtualnego gracza. Doc jest automatem bardzo uległym - daje się kontrolować przez osobę, która ostatnio wywarła na nim największe wrażenie...

Niezależnie od liczby graczy postaciami z zestawów możemy uzupełniać uczestników do 6 osób.

Colt Express Bandits - Ghost

Planowana data premiery: wrzesień 2018

1 z 6 niewielkich zestawów dodatkowych, a każdy z nich zawierający jedną postać i jej własny komplet kart. Dzięki nim możemy wprowadzić do naszej rozgrywki automatycznie poruszających się uczestników, z którymi będziemy rywalizowali. Każdy z nich to całkowicie odmienny styl gry naszego wirtualnego gracza. Ghost w swoim automatycznym życiu ma tylko jeden cel: walizkę. 

Niezależnie od liczby graczy postaciami z zestawów możemy uzupełniać uczestników do 6 osób.

Colt Express Bandits - Tuco

Planowana data premiery: wrzesień 2018

1 z 6 niewielkich zestawów dodatkowych, a każdy z nich zawierający jedną postać i jej własny komplet kart. Dzięki nim możemy wprowadzić do naszej rozgrywki automatycznie poruszających się uczestników, z którymi będziemy rywalizowali. Każdy z nich to całkowicie odmienny styl gry naszego wirtualnego gracza. Tuco zalazł za skóre szeryfowi i będzie starać się ze wszystkich sił, żeby tylko stróż prawa nie przyłapał go na tym napadzie.

Niezależnie od liczby graczy postaciami z zestawów możemy uzupełniać uczestników do 6 osób.


Zapraszamy także do odwiedzenia podstrony ze wszystkimi zapowiedziami wydawniczymi, gdzie zaktualizowaliśmy również spodziewane daty premier poszczególnych gier..