"Pozycja bojowa!" – Garven Dreis, Gwiezdne Wojny: Nowa Nadzieja

Nadeszła pora na przetestowanie swoich umiejętności manewrowych podczas dynamicznych kosmicznych starć. Zapraszamy na wydarzenia dedykowane X-Wing 2.0 z serii System Open Series!

Ten nowy format turniejowy należy do największych jak do tej pory i stanowi jeden ze sposobów na awans do finału mistrzostw świata w Star Wars: X-Wing. Wziąć udział w turnieju będzie można na największych festiwalach i konwentach na całym świecie. Tym bardziej cieszy fakt, że pierwszym oficjalnym turniejem w ramach S.O.S. będą Targi Gra i Zabawa - Festiwal GRAMY (Gdańsk, 24-25 listopada 2018 roku).

System Open Series to szansa na zmierzenie się w szybkich potyczkach z graczami z całego świata. Jest to również niezwykła okazja do integracji, poznania nowych strategii, a także zdobycia fantastycznych nagród, które będzie można sobie wywalczyć, a potem odebrać w specjalnej strefie!

Wydarzenie składać się będzie z części głównej i turniejów pobocznych. Uczestnictwo w turnieju najwyższej rangi pozwala nam zmierzyć się z prawdziwą X-Wingową śmietanką. A będzie o co walczyć, bo awans do pierwszej ósemki skutkuje zaproszeniem na mistrzostwa świata! Jeżeli jednak nie udało Ci się osiągnąć tego pułapu lub jesteś na turnieju pierwszy raz i chcesz po prostu spróbować swoich sił, warto wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących.

Festiwal dobrej zabawy i niezapomnianych przeżyć

W 2018 roku System Open Series okazał się prawdziwym hitem, przyciągając zarówno nowych graczy, jak i prawdziwych wyjadaczy Star Wars: X-Wing. Jednym z głównych założeń imprezy jest to, by dobrze bawić mógł się zarówno początkujący, jak i prawdziwy weteran latania. Nie ma lepszego miejsca by poznać nowe możliwości, jakie daje X-Wing 2.0 niż S. O. S.

System Open Series jest wydarzeniem, które daje pełną wolność w kreowaniu swoich eskadr. Z kolei zawody Hyperspace Trials i Hyperspace Cups stanowią powiew prawdziwej świeżości! Dzięki pełnemu wykorzystaniu możliwości aplikacji do tworzenia eskadr, możliwe jest ścisłe określenie zasad, jakimi mogą kierować się gracze podczas konkretnego turnieju. System Open Series pozostaje jednak tym miejscem, gdzie giganci walczyć będą między sobą w rozszerzonym wariancie gry, który daje niewyobrażalne możliwości w opracowywaniu nowych strategii walki w przestrzeni kosmicznej.

Zarówno wydarzenia z serii Hyperspace, jak i te z System Open Series, będą odbywać się w cyklu półrocznym - pierwszy od stycznia do lipca i drugi od sierpnia do grudnia. Każdy nowy sezon to nowe nagrody i pamiątkowe maty do gry. Pomimo tego, że nowy sezon rozpoczyna się dopiero w styczniu 2019 roku, to wszystkie turnieje organizowane przed tym czasem, będą częścią pierwszego cyklu.

Aby dowiedzieć się więcej

Sprawdź artykuły z serii na stronie FFG: