wersja polska  wersja polska english version  english version

Poland 2019 System Open Series

 • Kiedy: 24 & 25/11/2018
 • Gdzie: AMBEREXPO, ul. Żaglowa 11, Gdańsk, Poland (jak dojechać?)

Fantasy Flight Games Organized Play

Zapraszamy do Gdańska na zawody X-Wing System Open - pierwszego na świecie turnieju w tym formacie w 2018 roku!

System Open należy do serii zupełnie nowych turniejów organizowanych od 2018 roku. W turnieju obowiązuje wyłącznie zasady z nowej edycji gry Star Wars: X-Wing 2.0. Ograniczenia dotyczące budowania eskadr, łącznie z informacjami o strukturze rozgrywki i nagrodach opublikujemy w najbliższym czasie.

Maksymalna liczba osób, które mogą wziąć udział w tym wydarzeniu, to 250 graczy.

Każdy turniej daje uczestnikom możliwość zdobycia specjalnych kuponów, które będzie można wymieniać na szereg unikatowych nagród w ramach Open Series.

Osoby zamawiające bilety w przedsprzedaży, mają dostęp do dwóch specjalnych pakietów: Captains Ticket oraz Admirals Ticket. Te limitowane, bardzo atrakcyjne pakiety, są dostępne wyłącznie dla graczy zamawiających w przedsprzedaży. Nie będzie ich można kupić na miejscu.


Captains Ticket: 100 PLN

Captains Ticket to pakiet oferujący wejścia na główny i wszystkie poboczne wydarzenia w ramach System Open. Umożliwia on dostęp do następujących atrakcji:

 • The System Open Main Event (100pln)
 • The Sunday Extended Qualifier (60pln)
 • Wszystkie wydarzenia Hangar Bay w sobotę i niedzielę (po 30pln)
 • Bezpłatny wstęp na festiwal GRAMY (edycja XVII), w ramach którego odbywa się wydarzenie

Sprzedaż biletów zakończona

Admirals Ticket: 250 PLN

Admirals Ticket to pakiet oferujący wejścia na główny i wszystkie poboczne wydarzenia w ramach System Open. W jego skład wchodzi także unikatowa mata! Umożliwia on dostęp do następujących atrakcji i nagród:

 • The System Open Main Event (100pln)
 • The Sunday Extended Qualifier (60pln)
 • Wszystkie wydarzenia Hangar Bay w sobotę i niedzielę (po 30pln)
 • Bezpłatny wstęp na festiwal GRAMY (edycja XVII), w ramach którego odbywa się wydarzenie
 • Oficjalną matę System Open Play

Sprzedaż biletów zakończona


Struktura wydarzenia:

Główne wydarzenie:

Rejestracja rozpoczyna się o godzinie 8:00 rano w sobotę i trwać będzie do 9:30. Gracze są zobowiązani posiadać dwa wydruki swojej rozpiski. Turniej odbywa się w trybie "Extended" / "Rozszerzony".

Dzień 1

Gracze rywalizują w 6 rundach, w systemie szwajcarskim. na 200 punktów, tryb "Extended" / "Rozszerzony". Wszyscy gracze, którzy osiągną 5 lub więcej zwycięstw awansują do finałów. Finał odbywa się drugiego dnia, w niedzielę. Każda rozpoczęta runda i kolejne zwycięstwa nagradzane są kuponami, które można później wymienić na unikatowe nagrody.

Dzień 2

Dla graczy, którzy zakwalifikowali się do rundy eliminacyjnej, rejestracja otwarta jest w godzinach od 8:00 do 9:00. Eliminacje rozpoczynają się chwilę, po zakończeniu rejestracji. Gracze zachowują tę samą, 200-punktową kombinację, z której korzystali w sobotę.

Wydarzenia poboczne:

Extended Qualifier:

Wszyscy gracze, którzy nie zakwalifikowali się do udziału w eliminacjach, mogą zarejestrować się w turnieju pobocznym Extended Qualifier. Rejestracja rozpoczyna się o godzinie 8:00 i zakończy o godzinie 9:00 a sam turniej chwilę po rozpoczęciu turnieju eliminacyjnego. Extended Qualifier to turniej 6-rundowy, do którego mogą dołączać gracze, którzy odpali z głównego turnieju przed osiągnięciem TOP 8.

Hangar Bay:

Zawody skierowane do osób, które opuściły turniej główny po rozegraniu trzeciej sobotniej rundy lub w niedzielę.

Gracze mogą wybrać spośród dwóch turniejów: Extended i Hyperspace Hangar Bay. Ograniczenia dla tych trybów gry można znaleźć w aplikacji Squad Builder.


Bilety dostępne na miejscu

Wejściówki na wydarzenie Open Series dostępne są również na miejscu. Należy jedna pamiętać o tym, że oferta na Captains Ticket oraz Admirals Ticket dostepne są wyłącznie w przedsprzedaży online. Liczba biletów jest ograniczona.

Main Event Ticket – 100pln

Bilet wejściowy na główne wydarzenie związane z imprezą (nie ma możliwości wzięcia udziału w wydarzeniach pobocznych związanych z System Open)

 • The System Open Main Event

Hangar Bay Single Entry – 30pln

Bilet wejściowy na poboczne wydarzenie (nie ma możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu głównym ani żadnym innym pobocznym, związanym z System Open)

 • One Hangar Bay Pod Side Event

Extended Qualifier Entry – 60pln

Bilet wejściowy na poboczne wydarzenie (nie ma możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu głównym ani żadnym innym pobocznym, związanym z System Open)

 • One entry into the Extended Qualifier

Jedzenie

Na terenie AmberExpo znajduje się restauracja oferująca ciepłe posiłki. Pod halą będzie możliwość skorzystania z oferty Food Trucków. W pobliżu obiektu nie ma żadnych innych restauracji.

Podróż

Graczom podróżującym z innych części Polski zalecamy przyjazd za pośrednictwem PKP do stacji Gdańsk Wrzeszcz i dalej taksówką/Uberem (ok. 4km).

Dla graczy podróżujących do Polski z zagranicy rekomendujemy przylot na gdańskie lotnisko im. Lecha Wałęsy i dalej taksówką/Uberem (ok. 14km).

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak dostać się na teren wydarzenia.


Masz pytania?

Skontaktuj się z nami pod adresem xwing@rebel.pl.