Splendor: Miasta

NOWOŚĆ

Splendor: Miasta to rozszerzenie do dynamicznej i uzależniającej gry w zbieranie zasobów na kartach i żetonach. Już teraz wcielanie się w renesansowych kupców będzie jeszcze bardziej pasjonujące dzięki czterem fascynującym modułom. 

Timeline: Wiedza Ogólna

NOWOŚĆ

Co było pierwsze: odkrycie wina czy wynalezienie klucza? Czy najpierw pojawiła się historia o Robin Hoodzie czy może szampon?

Timeline: Wiedza Ogólna sprawdzi po raz kolejny nasze umiejętności układania wydarzeń, odkryć i wynalazków wedle prawidłowej chronologii. Tym razem seria Timeline powiększa się o karty z ciekawostkami z wiedzy ogólnej.

Piraci 7 Mórz

NOWOŚĆ

Plądrowanie, stare mapy, przerażające przerośnięte krakeny (one także lubią rum!), nowe porty i wyspiarze oferujący odprawienie mrocznych rytuałów, ale przedewszystkim przeładowane złotem i towarami statki nieprzyzwoicie bogatych kupców. To wszystko czeka na wyciągnięcie ręki - na Ciebie i Twoich kamratów.

- Rudobrody Flick, emerytowany kapitan statku "Huragan łez"

Piraci 7 Mórz to innowacyjna, szybka gra planszowa, w której każdy gracz zostaje kapitanem pirackiej floty, a jego zamiarem, jak to u Piratów bywa, będzie wzbogacenie się niskim kosztem i nakładem pracy wyrywając towar z ładowni kupieckich karawel.

Ghost Stories

DODRUK

Legenda gier kooperacyjnych powraca. Gracze jako drużyna grają przeciwko grze. Spotka ich wspólne zwycięstwo bądź razem poniosą porażkę. Nad wioską rozciąga się cień poprzedniej inkarnacji Wu-fenga, a do jej obrzeży powoli docierają kontrolowane przez niego duchy, zmory, demony i umarli. Czy graczom uda się je pokonać i odesłać w wieczną otchłań i finalnie pokonać samą inkarnację Wu-fenga?

Ghost Stories można grać na czterech poziomach trudności: Początkowym, Normalnym, Koszmarnym i Piekielnym. Już gra poziomie normalnym jest wyzwaniem, a kolejne poziomy podnoszą poprzeczkę tak wysoko, że niewielu udaje się sprostać wyzwaniu.

Tajniacy: Duet

NOWOŚĆ

Prawdziwa gratka dla fanów Tajniaków! Tajniacy: Duet to kooperacyjna gra słowna dla 2 lub więcej graczy. Dokładnie tak jak w przypadku oryginału, naszym celem jest naprowadzenie swojego partnera na konkretne słowa (bądź słowo), dając mu jednowyrazowe wskazówki. W Duecie takie wskazówki będzie mieć także Twój partner. A Waszym zadaniem jest wspólne odgadnięcie 15 haseł na wspólnej puli kart. Tajniacy: Duet to prawdziwie dwuosobowy wariant, który nadaje się także do gry w większą ilość osób! 

T.I.M.E Stories: Wyprawa Endurance

ZMIANA DATY PREMIERY (listopad 2017)

Agencja T.I.M.E przesłała nam tajemniczą, zakodowaną informację. Nasi praktykanci przez wiele godzin dzielnie odszyfrowywali tę wiadomość. Jej treść brzmi: premiera Wyprawy Endurance zostaje przeniesiona na listopad 2017 roku. Chodzą plotki, że Agencja czeka na nadejście chłodniejszych dni, aby klimat był jeszcze bardziej odczuwalny. Ale to tylko plotki.

T.I.M.E Stories: Światło wiary

ZMIANA DATY PREMIERY (listopad 2017)

BOB poinformował nas także o tym, że nastąpiły pewne komplikacje z przygotowaniem kolejnego skoku. Do światłych czasów rekonkwisty przyjdzie nam się przenieść już w listopadzie 2017 roku. Bob obiecuje.

Bob nam kazał tak napisać.