Przeczytaj najnowsze

opowiadanie

ze świata KeyForge: Zew Archontów!


KeyForge przenosi graczy do barwnego, różnorodnego świata Tygla, w którym przyjdzie im wcielić się w rolę potężnych Archontów, walczących o prawo do otwarcia ukrytych Krypt i poznania prawdy o własnym pochodzeniu, jak i sekretów planety. Jedną z największych tajemnic Tygla są unoszące się ponad jego powierzchnią, bogate i urodzajne wyspy Sanktum oraz zamieszkująca je społeczność mnichów i rycerzy. Na temat Sanktum i Kościoła Jednego Oka powstało wiele teorii. Co się jednak wydarzy, kiedy święte śluby jego wyznawców zostaną wystawione na próbę?

Inka Pajęczyca (o której więcej przeczytasz tutaj) otwiera swe archiwa, a wraz z nim dawne rany i przytacza tragiczną historię wielkiej bohaterki. Pobierz piątą historię ze świata KeyForge: Call of the Archonts – „Wrota Nadziei” Daniela Lovata Clarke'a – tutaj!


Jedna przeciwko wielu

Omniżercy dotarli na Tygiel. Te przerażające istoty pochłoną wszystko, co napotkają na swojej drodze, nieważne czy to warzywo, zwierzę czy minerał. Setki zdesperowanych uciekinierów szukają azylu w Sanktum. Jednak rycerze, nie bacząc na teokratyczną naturę swej społeczności, nie zamierzają otworzyć bram przed nieszczęśnikami.

Jest wśród nich jedna postać, która w przeciwieństwie do pozostałych wie, czym jest pokora. Duma nie zamierza zagłuszać głosu sumienia, ani zlekceważyć swego obowiązku. Ale co z zagrożeniem podążającym za uchodźcami? Co się stanie z nimi i z samym Sanktum, gdy Omniżercy dotrą pod Wrota Nadziei?

Koniecznie zajrzyj na naszą stronę za tydzień, aby poznać następną opowieść z Tygla snutą przez Inkę. Wypatruj też momentu, w którym polska wersja KeyForge pojawi się na sklepowych półkach!


Zamów swój egzemplarz KeyForge: Zew Archontów oraz kolekcję Talii Archontów w przedsprzedaży u lokalnego sprzedawcy lub na naszej stronie - o, tutaj!