Wprowadzenie do historii

ze świata

KeyForge: Zew Archontów!


Tworząc archiwum obejmujące kompletną wiedzę całej galaktyki, nie dziw się, że zbiory będą dla ciebie w większości niezrozumiałe. – Biblioteka bełkotu

W grze KeyForge dwóch Archontów ściga się ze sobą w poszukiwaniu osobliwej substancji o nadprzyrodzonych właściwościach zwanej Æmberem. To właśnie z niej mogą wykuć klucze zdolne otworzyć ukryte Krypty Tygla, tym samym uwalniając kosmiczną wiedzę i wchodząc w posiadanie potężnej siły, zarezerwowanej tylko dla nielicznych. Stawka jest wysoka, nic więc dziwnego, że Archonci poważnie podchodzą do rywalizacji, posuwając się nawet do szpiegostwa.

…Lecz Krypty to nie jedyne źródło wiedzy na Tyglu.

Fantasy Flight Games z przyjemnością przedstawia opowieść wprowadzającą do historii związanych z grą KeyForge: Zew Archontów. Pobierz „Archiwa Pajęczycy Inki” autorstwa Nate’a Frencha stąd!


Pajęczyna czasu

W „Archiwach Pajęczycy Inki” poznasz tajemniczą pajęczycę-szpiega do wynajęcia, która w nadchodzących tygodniach będzie twoją przewodniczką po różnorodnym świecie Tygla. Inka odkryje przed tobą sekrety kolejnych rodów, snując opowieści o tych, którzy się z nimi sprzymierzają. Wejście w buty mieszkańców i wojowników z Tygla, pozwoli ci w pełni przygotować się do wejścia w rolę Archonta i poprowadzenia drużyny do szybkich, pełnych emocji starć, które rozpoczną się wraz z premierą gry w czwartym kwartale 2018 roku.

W nadchodzących tygodniach koniecznie sprawdzaj naszą stronę, aby nie przegapić żadnego ze zwojów Pajęczycy Inki!


Aby rozpocząć przygodę na Tyglu już dziś zamów swój egzemplarz KeyForge: Zew Archontów oraz osobistą kolekcję Talii Archontów w przedsprzedaży przedsprzedaży u swojego lokalnego sprzedawcy lub przez stronę Rebel.pl – o tutaj!