Nie minął jeszcze pierwszy miesiąc nowego roku a w naszych planach wydawniczych pojawiły się trzy nowe tytuły. I to nie byle jakie!


Hej, to moja ryba!

Pingwiny to bardzo łakome zwierzęta! Ślizgają się nawet po cienkim, łatwo pękającym lodzie, byle tylko zdobyć jak najwięcej ryb. W dodatku mają czas, żeby tak przemyśleć swoje działania, by odciąć inne pingwiny od smacznego, rybiego posiłku!

Hej, to moja ryba! to ciesząca się niesłabnącą popularnością gra logiczna nie tylko dla najmłodszych! Gra od wielu miesięcy była niedostępna na naszym rynku, dlatego postanowiliśmy wydać ją nakładem naszego wydawnictwa. Nie możemy się już doczekać kolejnych rozgrywek z zachłannymi pingwinami :-)

Dylematy (druga edycja)

Dylematy to nietypowa gry moralnych zagwozdek i trudnych wyborów! W każdej rundzie na stole ląduje dylemat, na który gracze odpowiadają wybierając spośród dwóch opcji. W grze zdobywa się punkty poprzez wytypowanie, którą odpowiedź wybierze większość graczy. W tę grę wygrywa każdy - zarówno ten, który zdobędzie 5 punktów, jak i wszyscy Ci, którzy uważnie obserwują wybory innych, dowiadując się co nieco o swoich znajomych.

Charterstone (edycja polska)

Nasze geekowskie serce się raduje! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi mogąc ogłosić, że wydamy polską edycję gry Charterstone!

To rywalizacyjna gra ekonomiczna z systemem „Legacy” podczas której naszym zadaniem będzie rozwijanie nowo założonej osady na obrzeżach królestwa Greengully. Podczas pierwszej rozgrywki do dyspozycji graczy pozostaje ograniczona liczba pól. W trakcie kolejnych partii gracze będą zmieniać tę sytuację przyklejając nowe budynki na planszę. Z początku bardzo prosta gra przeistoczy się w grę o niespotykanej głębi i mnogości decyzji do podjęcia.


Zapraszamy do odwiedzenia podstrony z zapowiedziami wydawniczymi na 2018 rok.