Nowy rok to doskonała okazja, aby zmienić coś w swoim życiu. Na własnym przykładzie widzimy, jak łatwo poddajemy się różnego rodzaju postanowieniom noworocznym. Niestety tylko nieliczne z nich wpływają na nasze życie i zostają z nami na dłużej.

Dla wszystkich z tych, którzy do swoich postanowień dodali sprawy związane z ciekawym spędzaniem wolnego czasu, poszerzaniem horyzontów lub znalezieniem nowego hobby zapraszamy 19-21 stycznia do Warszawy na zjAvę!

zjAva

zjAva czyli Zimowa Jazda Avangardowa to konwent, a inaczej zlot osób zainteresowanych fantastyka, grami RPG (Role Playing Games, zwane także grami fabularnymi), larpami (Live Action Role-Playing), grami planszowymi i karciankami. Organizatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki Avangarda a samo spotkanie ma swoje miejsce w Warszawie, w budynku Szkoły Podstawowej nr. 388 przy ul. Deotymy 25/33.

Zimowa Jazda Avangardowa, jak każdy konwent, jest wspaniałą okazją do rozwijania swoich zainteresowań związanych z fantastyką i grami lub do pierwszego kontaktu z tą ciekawą i rozwijającą formą rozrywki. Umożliwia nawiązanie nowych, ciekawych znajomości oraz porównanie różnych stylów gry. Dzięki udziałowi w atrakcjach programowych, takich jak prelekcje lub warsztaty, można poszerzyć swoją wiedzę na temat gier fabularnych i nie tylko, a biorąc udział w konkursach i turniejach można zdobyć cenne nagrody.

Tutaj możesz sprawdzić szczegółowy program konwentu zjAva9

rebel na IX edycji zjAvy

Rebel wybiera się na zjAvę z zestawem atrakcji:

  • Stoisko Rebel na którym będzie można zapoznać się z nowościami wydawniczymi a także kupić gry i akcesoria w okazjonalnych cenach.
  • Piątkowy turniej w lodowej szkole, czyli IceCool!
  • Sobotni turniej pośród pędów bambusa z wiecznie głodną pandą w tle, czyli Takenoko!
  • Niedzielny turniej w grę imprezową od której dostaniemy oczopląsu, czyli Miszmasz!

Do zobaczenia w Warszawie na zjAvie!