Przeczytaj najnowsze

opowiadanie

ze świata KeyForge: Zew Archontów!


W grze KeyForge fascynujący mieszkańcy Tygla ścierają się w emocjonującym pojedynku! Podczas dynamicznych pojedynków, w których liczą się spryt i siła, gracze wcielają się w eterycznych Archontów i stają na czele drużyn zbudowanych z trzech spośród siedmiu domów Tygla. Wspólnie będą walczyć o to, by zebrać odpowiednio dużo Æmberu i jak najszybciej otworzyć ukryte Krypty. Nie wszystkie postaci prowadzi się tak samo łatwo…

Dziś Inka Pajęczyca, twoja przewodniczka po Tyglu (tutaj dowiesz się o niej więcej), pozwoli ci lepiej zrozumieć dom, do którego sama należy. Przygotuj się na spotkanie z nieposkromionymi biomem Nieokiełznanych. Pobierz „Pośród smrodyli” Daniela Lovata Clarke'a – szóste opowiadanie ze świata KeyForge: Zew Archontów tutaj!


Dolina klejnotów

Inka Pajęczyca przyjmuje niesamowicie ryzykowne zlecenie. Para Logotarian wysyła ją w dzicz, gdzie ma obserwować groźnych smrodyli z domu Nieokiełznanych. Do jej obowiązków będzie należało ustalenie, czy stworzenia te są choć tak inteligentne jak niższe gatunki istot rozumnych, na przykład ludzie. W tym celu będzie musiała zbliżyć się do nich na niekomfortową odległość.

Czy smrodyle uznają Inkę za przysmak, istotę rozumną, intruza czy może zagrożenie?

Miej oko na naszą stronę, aby poznać kolejne historie z archiwów Inki Pajęczycy i koniecznie daj nura w lukę czasoprzestrzenną prowadzącą do Tygla, gdy tylko KeyForge pojawi się w sklepach!


Zamów swój egzemplarz KeyForge: Zew Archontów oraz kolekcję Talii Archontów w przedsprzedaży u lokalnego sprzedawcy lub na naszej stronie - o, tutaj!