Ujawniamy tabelę punktów
eskadry dla kart
drugiej edycji gry X-Wing


13 września nastąpi premiera drugiej edycji X-Wing, rozpoczynając nowy rozdział galaktycznych starć w uniwersum Star Wars. Jednak zanim to nastąpi, uczestnicy Gen Con 2018 będą mieli okazję zakupić podczas konwentu przedpremierowe egzemplarze zestawu podstawowego, zestawów dodatkowych i zestawów konwertujących dla Sojuszu Rebeliantów, Imperium Galaktycznego oraz Szumowin i nikczemników.

Za to już dziś mamy przyjemność zaprezentować Wam listę wszystkich kart z drugiej edycji X-Wing! Znajdziecie na niej zarówno wartości w punktach eskadry jak i wykaz dostępnych gniazd na rozwinięcia. Gotową do wydruku listę możecie ściągnąć poniżej.

Koszt punktów i gniazda rozwinięć:

Z pomocą tych materiałów będziecie mogli szybko sprawdzić wartość punkową interesujących Was kart statków oraz rozwinięć, aby zawczasu zaplanować składy eskadr i jesienią od razu rzucić się w wir kosmicznych starć. Wartości kart w punktach eskadry oraz dostępne rozwinięcia będziecie mogli sprawdzać również dzięki aplikacji squad-builder, którą znajdziecie na stronie X-Wing.com.


Uwaga!
W miarę rozwoju gry wartości punktowe kart i dostępne gniazda na rozwinięcia będą ulegać zmianom. Materiały do druku będą aktualizowane na bieżąco.

Pobierz PDF z tabelą punktów i wybierz ulubionych pilotów oraz rozwinięcia, aby stworzyć eskadrę na miarę Twoich potrzeb! Pozostałe zasady i materiały dodatkowe znajdziesz na naszej stronie poświęconej drugiej edycji gry X-Wing.

Pora obsadzić statki i ruszać do walki. Zajrzyj na naszą stronę i sprawdź wartości punktów eskadry i dostępne rozwinięcia dla statków, które pojawią się wraz z premierą drugiej edycji gry X-Wing!