ZAPOWIEDZI:Termity - planowana data premiery: połowa października 2015 roku.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mamy przyjemność zaprezentować grę autorstwa Fréderica Moyersoena. Termity to strategiczna gra o prostej mechanice i niskim progu wejścia, która jednocześnie pozwala graczom na różnorodne zagrywki taktyczne.
Każdy z graczy będzie prowadził własny rój termitów i jego zdaniem będzie powiększyć swoje terytorium i zdobyć kopce należące do innych rojów. W grze występują 4 roje, każdy z nieco inną specjalizacją i rozkładem umiejętności pomiędzy owadami wchodzącymi w jego skład. Jeden specjalizował się będzie w brutalnej sile, kosztem mobilności, inny będzie ponadprzeciętnie atakował z dystansu, kolejny dzięki jednostkom latającym będzie mógł wyprowadzać niespodziewane ataki nad głowami przeciwników, a ostatni z nich dzięki bardzo licznym robotnicom będzie miał ułatwioną kontrolę nad terytorium.
Zwycięży ten, który wykorzysta termity wchodzące w jego skład w jak najefektywniejszy sposób i zdobędzie najbardziej wartościowe kopce.

Więcej o grze na stronie wydawnictwa.

Zapraszamy również do przeczytania Dziennika Projektanta, w którym autor opisuje swoje zmagania z tą grą.

Sugerowana cena detaliczna wyniesie 99,95 zł.


Wszystkie tegoroczne premiery, które Rebel wydaje przy współpracy z wydawnictwem Queen Games kończą swoją produkcję w połowie listopada i trafią na polski rynek niedługo potem.

Smocza Dolina - planowana data premiery: druga połowa listopada 2015 roku.
Obrazek

Potworne Przepychanki - planowana data premiery: druga połowa listopada 2015 roku.
Obrazek

Teby - planowana data premiery: druga połowa listopada 2015 roku.
Obrazek

Łowcy Skarbów - planowana data premiery: druga połowa listopada 2015 roku.
ObrazekAKTUALIZACJA:Pojawiło się sporo zmian w terminach premier, zapraszamy do zapoznania się z poniższą listą:PAŹDZIERNIK 2015

Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekLISTOPAD 2015

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekGRUDZIEŃ 2015

ObrazekIV KWARTAŁ 2015 / I KWARTAŁ 2016

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Jedną z takich aktualizacji jest:
Szeryf z Nottingham - planowana data premiery: pierwsza połowa grudnia 2015 roku.

ObrazekObrazekW całej naszej historii wydawniczej nie zdarzyło nam się czekać tak długo na grę :) Zostanie ona wydana po roku od opłacenia jej produkcji. Nie mniej wiemy, że warto na nią czekać, a to jedyne co nam pozostało. Gra wypływa z Chin 1 listopada, to znaczy, że na nasze stoły powinna zawitać na dwa tygodnie przed świętami. Trzymamy kciuki, aby morza i oceany w tym okresie były bardzo spokojne i nie było żadnych opóźnień.

Na osłodę dla tych, którzy czekają: Polska edycja będzie zawierała karty promocyjne które, tak jak na przykład ogień grecki, "podpalą" naszą rozgrywkę wprowadzając do niej kolejną szczyptę jakże lubianej negatywnej interakcji :)


Kolejną z ważnych aktualizacji jest informacja, że polska edycja Cywilizacji Poprzez Wieki w kolejnej edycji zostanie wydana dopiero w listopadzie.

Obrazek
Pomimo wielkich chęci i mobilizacji nie udało się Czechom przygotować angielskiej wersji instrukcji dostatecznie wcześnie przed targami. Angielska edycja gry będzie posiadała tylko instrukcję, a wydawnictwo CGE wszystkim, którzy zakupili grę na targach przyśle przewodnik gdy tylko zostanie opracowany (tak tak, tym razem podobnie jak ma to miejsce w grze Space Alert czy Tash-Kalar gra będzie miała dwie książeczki).

Tym samym polska edycja już bez zbędnego i ryzykownego pośpiechu zostanie przygotowana z listopadową datą premiery. W polskiej edycji zarówno instrukcja jak i przewodnik będą od razu dostępne wewnątrz pudełka.KONKURS:Konkurs na BGG, do wygrania Termity i Herosi :)
Wymagania: znajomość języka angielskiego, umiejętności detektywistyczne oraz cierpliwość ;)

Obrazek Obrazek

Serdecznie zapraszamy do udziału:

Termity i Herosi - konkurs na BGG

UWAGA! Konkurs trwa tylko do 6 października!