Wszystkich pasjonatów planszówek, spragnionych silnych emocji, zapraszamy na organizowane każdego roku turnieje i konkursy. Od 2019 roku wszystkie te akcje jednoczą się pod jedną nazwą Rebel Organized Play.


[2022] Architekci 7 Cudów Świata  

Najnowsza gra z najczęściej nagradzanej serii planszowej świata wkracza na salony Rebel Organized Play! To nie tylko pierwsze Mistrzostwa Polski od lat, ale także pierwsze zawody rozgrywane w systemie mieszanym - na żywo i z wykorzystaniem portalu BoardGameArena! Przeczytaj artykuł tutaj!


Wydarzenia archiwalne:

[2019] KeyForge (edycja polska) 

Pierwsza na świecie Unikalna Gra Karciana wkracza na polskie salony wraz z oficjalnym Organized Play. Więcej o inicjatywach można przeczytać na oficjalnej stronie op.keyforge.com

[2019] Star Wars: X-Wing (druga edycja)

Pierwszym, bardzo ważnym wydarzeniem o wysokiej randzie, było zorganizowanie turnieju w ramach System Open Series 2018 w Gdańsku. 2019 rok to przede wszystkim oficjalne wydarzenia o których więcej można przeczytać na oficjalnej stronie Organized Play dla gry Star Wars: X-Wing.

[2019] Pandemic Survival

Coroczne wydarzenie podczas którego pary biorą udział w przygotowanych wcześniej scenariuszach i ścigają sie o miano tej grupy, która najszybciej poradziła sobie z pandemią. Informacje o edycji 2019 już wkrótce!

ZOBACZ FILM KONKURSOWY [2018]