Prawdziwa gratka dla miłośników rywalizacji! W związku ze zniesieniem stanu epidemii w Polsce, możemy wrócić na turniejowe salony – do naszego programu Rebel Organized Play! W tym dość krótkim (organizacyjnie) roku, chcielibyśmy zaprosić Was na Mistrzostwa Polski w grę Architekci 7 Cudów Świata


Architekt architektowi wilkiem

Mistrzostwa Polski w grę Architekci 7 Cudów Świata to dwuetapowe zawody rozgrywane w formie sześciu niezależnych turniejów eliminacyjnych i jednego wielkiego finału. Na turniej eliminacyjny może zgłosić się każdy, natomiast do samych finałów awansuje ośmioro architektek i architektów z najlepszymi wynikami z poszczególnych zawodów. Turnieje eliminacyjne dzielą się na takie, rozgrywane na żywo i te, które będą wykorzystywać popularny serwis BoardGameArena.

Od lat staraliśmy się rozsiać nasze działania w każdym zakątku kraju, aby udostępnić możliwie jak największej grupie zainteresowanych uczestnictwo w naszych turniejach. W tym roku postanowiliśmy pójść o krok dalej: 2 z 6 turniejów eliminacyjnych zorganizujemy na platformie online BoardGameArena, dzięki czem będą dostępne dla wszystkich, niezależnie od miejsca zamieszkania! 

Wszelkie szczegóły dotyczące rozgrywek znajdziesz w regulaminie opublikowanym w tym miejscu.

Harmonogram mistrzostw

W ramach tegorocznych Mistrzostw odbędzie się 5 turniejów eliminacyjnych. Pamiętaj, że na każdy obowiązują oddzielne zapisy! Informację o tym, jak się zapisać znajdziesz w poszczególnych wydarzeniach z poniższego harmonogramu, które będziemy publikować na portalu Facebook w najbliższych dniach:

 • I Eliminacje – Pyrkon, Poznań, 18 czerwca 2022 r.
 • II Eliminacje – BoardGameArena, 28 czerwca 2022 r.
 • III Eliminacje – BoardGameArena, 25 lipca 2022 r.
 • IV Eliminacje – Rebel Sklep Stacjonarny, Gdańsk, 13 sierpnia 2022 r.
 • V Eliminacje - Copernicon, Toruń, 17 września 2022 r.
 • VI Eliminacje – Zawody Open, Warszawa, październik 2022 r.

Finał Mistrzostw odbędzie się 5 listopada 2022 r. podczas Targów Gra i Zabawa / Festiwalu Gramy. 

Nagrody

Na najlepsze architektki i najlepszych architektów czekają atrakcyjne nagrody:

 • I miejsce w wielkim finale: dodatkowa nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł.
 • II miejsce w wielkim finale: dodatkowa nagroda pieniężna w wysokości 500 zł.
 • III miejsce w wielkim finale: dodatkowa nagroda pieniężna w wysokości 300 zł.
 • IV miejsce w wielkim finale: dodatkowa nagroda pieniężna w wysokości 200 zł.
 • Wszyscy awansujący do wielkiego finału: pakiet 7 Cudów Świata + 7 Cudów Świata: Armada oraz kod premium 1 miesiąc do BoardGameArena.
 • Osoby, które w trakcie eliminacji zajęły miejsca poza podium (na żywo - 3 i 4 miejsce, online - 2, 3 i 4 miejsce): gra 7 Cudów Świata: Pojedynek oraz kod premium 1 miesiąc do BoardGameArena

Dobra zabawa

Z racji tego, że Mistrzostwa Polski odbędą się podczas Targów Gra i Zabawa, uczestnicy wielkiego finału mają zagwarantowany darmowy wstęp na tę imprezę. To doskonała okazja, żeby poznać ,zupełnie przy okazji, nowe tytuły bezpośrednio u wydawców, wypróbować gry, które od dawna nas interesują, korzystając z bogato zaopatrzonego gamesroomu, a także uzupełnić zimowe zapasy targowymi zakupami!


Poznaj zasady gry