Przeczytaj najnowsze

opowiadanie

ze świata KeyForge: Zew Archontów!


W grze KeyForge dowodzisz Archontem, eteryczną istotą z Tygla, która pragnie zdobyć władzę absolutną, a także poznać tajemnicę swego pochodzenia. Sekretna wiedza zamknięta jest w niezliczonych Kryptach usłanych po całej planecie. Ale Archonci to nie jedyni mieszkańcy Tygla owiani tajemnicą. W rzeczywistości, w której wszystko jest możliwe, każdy ma szansę stać się legendą.

W tym tygodniu przyjrzysz się jednej takiej legendzie z bliska i poznasz jej historię. Opowieść będzie snuć Inka, z którą możesz się zaznajomić, czytając opowiadanie wprowadzające znajdujące się tutaj. Po raz kolejny zapraszamy cię do zgłębienia archiwów Inki. Tym razem czeka na ciebie opowiadanie „Legenda Marsa” autorstwa Daniela Lovata Clarka. Pobierz je stąd!


Odróżnić prawdę od fikcji

W tym tygodniu Inka opowie o tym, jak odwiedziła ją wymarzona klientka. Archonta Iliszka Młodsza zleciła jej zbadanie pogłosek na temat Ximilpiksa, jednookiego grabieżcy Yxili.

Mówią o nim, że potrafi na powrót zamieniać diamenty w węgiel, że doprawia posiłki chłodziwem reaktora, że potrafi zabić jedenastu z dziesięciu przeciwników dziewięcioma strzałami z blastera… a to tylko kilka z niezliczonych opowieści na jego temat, które krążą po Tyglu. Nawet jeśli ów Marsjanin naprawdę istnieje, prawdopodobnie nie dorasta mitycznej postaci do pięt. Jednak Inka, która przecież zawodowo zajmuje się pozyskiwaniem informacji, jest zaintrygowana. Rusza więc do marsjańskiego ośrodka w Nova Hellas; miejsca, w które mało kto ma odwagę się zapuścić. Jakie tajemnice skrywa mityczny grabieżca? I czy ktokolwiek jest w stanie w pełni sprostać oczekiwaniom innych?

Koniecznie co tydzień zaglądaj na naszą stronę i odkrywaj kolejne historie z Tygla snute przez Inkę!


Zamów swój egzemplarz KeyForge: Zew Archontów oraz kolekcję Talii Archontów w przedsprzedaży u lokalnego sprzedawcy lub na naszej stronie - o, tutaj!