Przeczytaj najnowsze

opowiadanie

ze świata KeyForge: Zew Archontów!


Nieważne, jak szybko biegniesz, nie zdołasz umknąć przeszłości.

W grze KeyForge wcielasz się w jednego z eterycznych Archontów chcących objąć kontrolę nad rozlicznymi Kryptami ukrytymi na Tyglu. Zacięta rywalizacja o dostęp do Krypt nie jest jednak jedynym źródłem konfliktów na tym świecie. Członkowie siedmiu różnych domów nierzadko walczą między sobą, a to o dowództwo, a to o umowy… Jeśli zaś chodzi o reprezentantów Brobnaru, każdy powód jest dobry, by dobyć broni. Zdarza się, że te spory mają poważne konsekwencje – bywa, że poważniejsze od nawet najbrutalniejszych walk Archontów.

Z radością przedstawiamy trzecią historię ze świata KeyForge: Zew Archontów – „Dług Dextre'a“ autorstwa Nate'a Frencha. Pobierz ją stąd!

(Aby dowiedzieć się więcej o Pajęczycy Ince i prowadzonych przez niej archiwach historii, sprawdź opowiadanie wprowadzające o tutaj).


Artykuł 1004381.2

W tym tygodniu nasi czytelnicy będą mieli rzadką okazję do wejrzenia w przeszłość Inki, a to za sprawą starego przyjaciela, szukającego u niej pomocy. Dextre, naukowiec przynależący do Logos, uważa, że ktoś go śledzi, gorzej, że jest pod czyjąś bezustanną obserwacją. Paranoja popycha go w końcu do najęcia profesjonalisty. Tylko że Inka zdaje się wiedzieć dużo więcej o sytuacji, w której się znalazł, niż mu się zdaje…

Dawny kontrakt, niespłacony dług nękają pajęczycę.

Koniecznie co tydzień zaglądaj na naszą stronę, by nie przegapić kolejnych zwojów Pajęczycy Inki. Dzięki nim odkryjesz barwne, różnorodne postaci z Tygla!


Aby rozpocząć przygodę na Tyglu, zamów swój egzemplarz KeyForge: Zew Archontów oraz kolekcję Talii Archontów w przedsprzedaży u lokalnego sprzedawcy lub w naszym sklepie - o, tutaj!