Agenci, zapraszam! Cieszę się, że nadal jesteście w stanie uczestniczyć w naszej misji. Na bieżąco prowadzimy diagnostykę i badamy naturę anomalii temporalnej, ale mamy już dość informacji, by przekazać wam dane dotyczące Waszego kolejnego zadania. Kryptonim: Estrella Drive.

Po wcześniejszych misjach znacie już procedury i stronę techniczną wykonywania skoków. Wiecie, jaki jest cel i czego możecie się spodziewać. Tym razem aklimatyzacja powinna sprawić Wam mniej kłopotów, bo nie wybieracie się daleko. To nie starożytny Egipt czy średniowiecze; tym razem będziecie podróżowali do miejsca o wyjątkowej pozycji w historii: Hollywood w Los Angeles, rok 1982.Nasze dotychczasowe skanowanie wskazuje na anomalię ciągłą, prawdopodobnie manifestująca się jako pętla czasowa. Uwaga - waszym zadaniem nie jest jej zamknięcie! Zależy nam na zebraniu jak największej liczby danych, więc powinniście obserwować i prowadzić badania, a w miarę możliwości pozwolić pętli na rozwinięcie.

Prawdopodobna lokalizacja: luksusowa willa położona wśród kalifornijskich wzgórz. Wiedza naukowa w XX wieku nie pozwalała na identyfikację zaburzeń czasu, więc miejsce jest szalenie popularne wśród tamtejszych fanów zjawisk nadprzyrodzonych. Możecie mieć do czynienia z różnymi rodzajami zaburzeń, które otoczenie będzie interpretowało jako dowód na istnienie duchów: przedmioty mogą się poruszać, a temperatura gwałtownie spadać. Uważajcie na takie sytuacje, ale nie zapominajcie, że ich źródłem jest uszkodzenie linii czasu, a nie zjawiska paranormalne! Trzeźwość waszego osądu jest kluczowa dla powodzenia tej misji.


Na ekranach widzicie dokumentację dwóch nosicieli, z których będziecie mogli skorzystać podczas tej misji. Harvey Spector to łowca duchów szczególnie wyczulony na poszukiwanie szczelin czasowych i aberracji nękających tę okolicę. Z kolei Marry Rositer sprawdzi się idealnie, kiedy konieczne będzie przeszukiwanie zakamarków domu. Pamiętajcie, że wybór nosicieli jest bardzo ważny, a odpowiednio dokonany może przynieść przewagę już na samym starcie misji. Tym razem będziecie mieli do wyboru 6 różnych osób.
Na koniec muszę was poinformować, iż na podstawie dotychczasowej analizy sugerujemy, by zrezygnować z udziału młodszych agentów na czas tej misji. W miejscu i czasie, do którego się wybieracie, często spotykane są przemoc, używki i inne zjawiska nieodpowiednie dla młodych umysłów.


Aleja Gwiazd to szósty dodatek do gry T.I.M.E Stories. Tym razem gracze zostaną wysłani do nawiedzonej posiadłości w Hollywood końca XX wieku. Scenariusz zalecany jest dla osób pełnoletnich ze względu na drastyczne tematy, które mogą okazać się nieodpowiednie dla młodszych graczy.