Przeczytaj najnowsze

opowiadanie

ze świata KeyForge: Zew Archontów!


Wiesz to, co wiesz, widzisz to, co widzisz i wierzysz, że z resztą ci się poszczęści.

W grze KeyForge ty i twój przeciwnik wcielacie się w eterycznych Archontów, którzy toczą pojedynek o Æmber. Aby zwyciężyć, będziesz musiał odpierać ataki wroga i szybciej od niego otworzyć ukryte na Tyglu Krypty, w których zamknięte zostały tajemna wiedza i moc. W tym celu musisz umiejętnie analizować zarówno pole bitwy, jak i swojego przeciwnika, wyczekując idealnego momentu na to, by uderzyć.

Dziś Inka Pajęczyca, o której więcej przeczytasz w opowiadaniu wprowadzającym, wyruszy w niebezpieczną podróż do krainy cieni, w nadziei, że posiądzie cenną wiedzę – na tyle cenną, by uczynić ją sławną na cały Tygiel. Oto siódme i ostatnie opowiadanie ze świata KeyForge: Zew Archontów. Pobierz poświęconą Cieniom historię „Co kryje się w cieniu?” Daniela Lovatea Clarke'a – o tutaj!


Serdeczne zaproszenie

Tym razem Inka zostaje zaproszona przez niejakiego Starego Bruna na zamkniętą imprezę w Kasynie Gońca Półmroku. Dokładna natura wydarzenia nie jest jasna, ale kiedy w grę wchodzi dom Cieni, należy zakładać, że będzie niebezpiecznie. Inka marzy o tym, by zdobyć więcej informacji o tajemniczych Cieniach, szczególnie, że taka wiedza na pewno przyniosłaby jej sławę. Pytanie tylko, kto zdradzi więcej: elfy czy pajęczyca?

Poznaj tajemnice domu Cieni i zdecyduj, czy zaufasz im na tyle, by przyjąć ich do gry, gdy KeyForge: Zew Archontów trafi na sklepowe półki!


Zamów swój egzemplarz gry KeyForge: Zew Archontów oraz kolekcję unikalnych Talii Archontów w przedsprzedaży u lokalnego sprzedawcy lub na nasej stronie – o tutaj!