Deweloper Rebel wspiera kreatywność, dając Wam do dyspozycji wiele dodatkowych pomieszczeń i narzędzi. Dzięki temu będziecie mogli wykorzystać doświadczenie płynące z poprzednich prób urządzenia wymarzonego domu i jednocześnie podnieść nieco poziom wyzwania. A to wszystko po to, aby nasz... ekhem... Wasz Domek był jeszcze piękniejszy.

Zaproś rodzinę i przyjaciół do swojego nowego Domku. Wykorzystuj plany budowy, aby podnieść jego wartość. Zagraj w pojedynkę albo zaproś do gry piątego i szóstego gracza! Adres to Domek: Słoneczna 156!

Czas powiększyć rodzinę!

Podstawowym atutem dodatku Domek: Słoneczna 156 jest fakt, że w pudełku z grą znajdują się karty, żetony i plansze pozwalające na rozgrywkę w od 1 do aż 6 graczy. O ile zaproszenie jeszcze większej grupy ludzi wydaje się dość oczywiste, o tyle granie w pojedynkę może stanowić spore wyzwanie dla tych, którzy chcieliby spróbować zaprojektować dom swoich marzeń walcząc o dobry wynik bez rywalizacji z innymi uczestnikami.

Ożyw swój Domek zapraszając gości!

Po wybudowaniu swojego wymarzonego domu zapraszasz do siebie znajomych. Szybko orientujesz się, że o gustach się nie dyskutuje: jeden z nich wolałby łazienkę obok kuchni, a jeszcze inny sypialnię przy pokoju dziecięcym. No ale jak tu wszystkim dogodzić? Przed takim wyzwaniem stawia Cię rozszerzenie "Rodzina i Przyjaciele". Na kartach przyjaciół znajdziesz ich wymagania wobec układu pomieszczeń. Spełnij je aby otrzymać dodatkowe punkty. Bo przecież nie ma w życiu nic piękniejszego niż słowa "dobra robota" usłyszane po udanym remoncie.

Weź pod uwagę wyszukane projekty

Aby budowanie nowego domu było możliwe, warto postawić na dobre planowanie, sprawdzoną ekipę i zostawić trochę miejsca na improwizację. Dokładnie takie samo uczucie towarzyszyć nam będzie podczas gry z rozszerzeniem "Plany Budowy". Tuż przed rozpoczęciem zabawy dostaniemy pewne wytyczne, jeśli będziemy się ich trzymać, otrzymamy dodatkowe punkty. Może się jednak okazać, że musimy wybrać pomiędzy spełnieniem oczekiwań gości, a tym co prezentują nasze plany.

Dlaczego warto przeprowadzić się na Słoneczną 156?

Zdążyliśmy się już przekonać o tym, że dzięki rozszerzeniu Domek: Słoneczna 156 zabawa nabiera rumieńców. Tym bardziej cieszy fakt, że oprócz dodatkowych reguł, będzie można zaprosić do stołu jeszcze większą grupę znajomych! 

  • W pudełku znajdziesz aż 48 nowych kart, równie pięknie zilustrowanych, co te z gry podstawowej, co sprawi, że każda rozgrywka będzie stanowić całkowicie nowe doświadczenie. To właśnie dzięki nim będziemy mogli zagrać w aż 6 osób!
  • W grze znajdziesz dwa niezależne od siebie rozszerzenia. W "Rodzina i Przyjaciele" należy ścigać się z innymi graczami o spełnienie zachcianek gości. W "Planach Budowy" każdy z graczy otrzyma swoje indywidualne plany, których przestrzeganie przybliży do zwycięstwa. Można włączyć je do rozgrywki - każdy z osobna albo oba jednocześnie.
  • Domek to gra rodzinna w całej okazałości. Biorąc pod uwagę, że z biegiem czasu rodzina się powiększa o nowych członków, dodaliśmy możliwość zaproszenia aż do 6 graczy. Miejsca przy stole od teraz starczy dla wszystkich.
  • W przypadku rozszerzenia Słoneczna 156 nie zapomnieliśmy o tych ceniących sobie ciszę i spokój a jednocześnie uwielbiają wyzwania. Tryb dla jednego gracza jest wprost stworzony dla wszystkich tych, którzy marzą o osiągnięciu prawdziwego cuda architektonicznego.

Wspaniała okolica czeka na nowych lokatorów. Proszę mi uwierzyć, że nie ma lepszego miejsca na przeprowadzkę niż ulica Słoneczna 156!