Zagraj w nasze gry na wakacjach i nie tylko!

Poznaj akcje, dzięki którym na gry Rebela natkniesz się w najmniej oczekiwanych miejscach w calej Polsce :)


#rebelwtrasie to akcja promująca kulturę podróżniczą i wspólne spędzanie czasu z grami planszowymi. Te ostatnie nie tylko pozwalają zbliżyć się przyjaciołom czy rodzinom, ale też pomagają przełamać pierwsze lody i ułatwić poznanie się zupełnie nowym osobom. Właśnie dlatego świetnie się łączą z popularnym caravaningiem!

Projekt powstał wiosną 2022 roku i rozpoczął się od akcji zorganizowanej wśród topowych campingów głównie na północy Polski. Kolejnym krokiem była strefa gier na największym Zlocie Caravaningowym organizowanym przez lidera rynku, firmę Polski Caravaning.

Podjęliśmy współpracę z Bookingkamper, dzięki czemu nasze gry znajdą się w każdym wypożyczonym u nich kamperze. W 2023 roku nie zwalniamy tempa i planujemy docierać do kolejnych campingów i na najważniejsze wydarzenia. Jesteśmy także dostępni w aplikacji mobilnej Grupa Biwakowa - szukaj logo naszej akcji, by zobaczyć na którym z campingów czekają na Ciebie nasze planszówki!

#rebelwtrasie to część większego projektu akcji outdoorowych firmy Rebel, mających na celu promowanie hobby, jakim są nowoczesne gry planszowe. Oprócz niej dostarczamy gry do stanic wodnych (#rebelnawodzie) i schronisk górskich (#rebelnaszczycie), a także realizujemy projekty związane z międzynarodową grą terenową geocaching (#georebel).

Koniecznie śledźcie nasz profil FB: https://www.facebook.com/GrajzRebelem 
Chcecie dowiedzieć się nieco więcej o akcji?
Piszcie na outdoor@rebel.pl 


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM #REBELWTRASIE 2023

-> https://www.wydawnictworebel.pl/pages/regulamin-konkursu-fotograficznego-rebelwtrasie-2023-891.html
PO KRÓTCE: 

Jeśli posiadasz wlepę  #Rebelwtrasie (jak na zdjęciu poniżej), to wiedz, że z tą naklejką na kamperze lub przyczepie masz szansę na wygranie pakietu gier do twojego kampera/przyczepy, które umilą Ci każdy następny wyjazd. Zrób zdjęcie  z nią  lub planszówkami Rebela w wyjątkowym miejscu na Twojej trasie.
Zdjęcie wrzuć na FB i/lub Instagram - koniecznie jako post publiczny - i oznacz #rebelwtrasie. 

Wszystkie zdęcia z tym # biorą udział w konkursie #rebelwtrasie 2023.
Czas trwania konkursu 17.03 - 31.10.2023
Nie masz wlepy? - nic straconego, pisz na outdoor@rebel.pl 


Planszówki na najwyższym poziomie!

Czy gry i góry to na pewno dobre połączenie? #rebelnaszczycie udowadnia, że tak! Gry planszowe i schroniska górskie – to się łączy i ma sens! Od tej myśli rozpoczęła się akcja Rebel na szczycie, dzięki której w ciągu ostatnich 2 lat udało nam się zaopatrzyć w gry planszowe ponad 50 schronisk w polskich górach. Wszystko to z pomocą Tomasza Habdasa – Górskiego Ambasadora Gier Planszowych. To właśnie on na własnych plecach wniósł nasze planszówki na niejeden szczyt, by miłośnicy górskich wędrówek w przerwie wspinaczki mogli odprężyć się nie tylko przy żurku czy soku z gumijagód.

Koniecznie śledźcie nasz profil FB: https://www.facebook.com/GrajzRebelem 
Chcecie dowiedzieć się nieco więcej o akcji?
Piszcie na outdoor@rebel.pl 
Czy planszówki i woda to na pewno dobre połączenie? #rebelnawodzie udowadnia, że tak! W maju i czerwcu 2021 roku dostarczaliśmy gry do stanic wodnych, tak aby miłośnicy wodnego wypoczynku mieli szansę odpocząć i dobrze się bawić z grami planszowymi. Zwodowaliśmy nasze planszówki w północnej części Polski, a dokładnie na trzech najliczniej odwiedzanych szlakach kajakowych na rzekach: Brda, Zbrzyca, Chocina , Wda ii Krutynia. Kajakarze, żeglarze wodniacy przybywajcie na Pomorze i Mazury :)

Koniecznie śledźcie nasz profil FB: https://www.facebook.com/GrajzRebelem 
Chcecie dowiedzieć się nieco więcej o akcji?
Piszcie na outdoor@rebel.pl 


Czy da się połączyć aktywność fizyczną z planszówkami? #georebel udowadnia, że tak! Promocja planszówek w międzynarodowej grze terenowej GEOCACHING – to się łączy i ma sens!

Zastanawiasz się, czym jest Geocaching? Ta popularna gra terenowa użytkowników odbiorników GPS polega na poszukiwaniu skrytek, które wcześniej zostały przygotowane przez innych uczestników zabawy. Niektóre miejsca wybrane przez chowających są trudno dostępne, mało znane, rzadko odwiedzane, a przy tym atrakcyjne i z różnych względów uznane za godne zaprezentowania innym uczestnikom gry. Znalazca w nagrodę zabiera jeden z ukrytych w pojemniku upominków, zostawia nowy (nie mniej atrakcyjny) oraz wpisuje swój identyfikator i datę do dziennika odwiedzin skrytki.

Kiedy w czasie pandemii większość ludzi grała w planszówki w zaciszu własnego domu, my biegaliśmy po lasach i ukrywaliśmy planszówkowe skarby. Przez prawie 2 lata przygotowaliśmy też kilka ciekawych geoartów – geocachingowych tras, zachęcających do odwiedzenia całej listy powiązanych ze sobą skrytek.

   

WAŻNE: Jeśli chcesz rozpocząć swoją GEO przygodę, koniecznie zaloguj się na www.geocaching.com  i spróbuj swych sił. Rebelowe skrytki dostępne są wyłącznie dla kont PREMIUM.

Oto lista:

● Odjazd! Wsiąść do Pociągu → https://www.geocaching.com/geocache/GC97QH1 

● Tajniacy na kajakach → https://www.geocaching.com/geocache/GC9B1TQ 

● Królik w zaczarowanym lesie (Dixit) → https://www.geocaching.com/geocache/GC9CYGW 

● Łąka → https://www.geocaching.com/geocache/GC9JEPA 

● Na skrzydłach → https://www.geocaching.com/geocache/GC95NP3 

● Wsiąść do Pociągu w Pile → https://www.geocaching.com/geocache/GC9H4AA 

● Leśne story → https://www.geocaching.com/geocache/GC98BR5 

● Wanoga → https://www.geocaching.com/geocache/GC9HR71 

i jeszcze kilka skrytek „singielków”:

● W górach https://www.geocaching.com/geocache/GC9JP4C 

● "Zagrajmy" przy siedzibie firmy Rebel https://www.geocaching.com/geocache/GC936BW 

A wszystko to by urozmaicić miłośnikom wędrówek ich wyprawy! 

Koniecznie śledźcie nasz profil FB: https://www.facebook.com/GrajzRebelem 
Chcecie dowiedzieć się nieco więcej o akcji?
Piszcie na outdoor@rebel.pl