Poniżej prezentujemy listę produktów dodanych do zakładki zapowiedzi w tym miesiącu:

Kraina Snów

W grze Kraina Snów jeden z graczy zostaje śniącym i zakrywa oczy przepaską. Pozostali gracze wcielają się w role duszków sennych i będą opisywać pięknie zilustrowane karty wyłącznie pojedynczymi słowami, tak by naprowadzić śniącego na odgadywane hasło. Niektórzy gracze wcielą się w role diablików, które próbują zwieść śniącego na manowce, a wśród graczy znaleźć się może także psotliwy chochlik!

Planowana data premiery: IV kwartał 2017 roku.

Eksplodujące Kotki

Eksplodujące Kotki to napędzana kociakami odmiana rosyjskiej ruletki. Gracze ciągną co turę po karcie, aż do momentu dobrania eksplodującego kota - wtedy nieszczęśnik wybucha i ginie, a gra się kończy. Ale! W talii są też karty, dzięki którym można odwrócić uwagę samobójczego kocięcia, uniknąć go, czy też zmusić przeciwnika do dobrania kilku kart na raz.

Gra z każdą upływającą kolejką staje się coraz bardziej intensywna - im mniej kart pozostaje w talii, tym większe prawdopodobieństwo wyciągnięcia morderczego futrzaka i wywołania wybuchu, po którym pozostanie tylko płonąca kulka kłaków.

Eksplodujące Kotki to międzynarodowy bestseller, gra, która zebrała prawie 10 milionów dolarów wsparcia od 200 000 osób z całego świata, by ufundować jej wydanie. Teraz będzie dostępna również w polskiej wersji językowej!

Planowana data premiery: IV kwartał 2017 roku.

Dobble Zwierzaki

Kolejna odsłona Dobble w wersji dla najmłodszych.

Dobble Zwierzaki to wspaniała gra dla dzieci, dostosowana do tego, by najmłodsi grali samodzielnie, ale też na tyle elastyczna w swych zasadach, żeby dorośli mogli bez problemów dołączyć się do zabawy, a nawet mieć trudności z wygraną!

Podstawowa zasada gry to znalezienie jak najszybciej zwierzątka, który łączy dwie karty. To samo zwierzątko na dwóch kartach zawsze jest tylko jedno, o czym należy pamiętać i w to nie wątpić, bo nie raz się zdarza, że nijak nie można go zauważyć.

Planowana data premiery: IV kwartał 2017 roku.

Miszmasz! 

Niesamowicie dynamiczna gra imprezowa, za której powstanie odpowiada Thomas Vuarchex - jeden z twórców bijącej rekordy popularności gry zręcznościowej - Jungle Speed. W swoim najnowszym dziele wprowadził kilka zmian, które jeszcze usprawniają rozgrywkę.

Naszym celem jest zebranie pięciu par identycznych kart. Początkowo z łatwością znajdujemy pasujące wzory. Jednak z czasem wyłożonych kart jest coraz więcej, a że wszystkie one biorą udział w grze, to przyglądamy się stołowi z rosnącym skupieniem i napięciem!

Instrukcja zawiera kilka wariantów rozgrywki, dopasowanych do graczy ceniących bezpośrednią rywalizację, jak i tych, którzy stawiają na współpracę.

Planowana data premiery: listopad 2017 roku.

T.I.M.E Stories - Wyprawa Endurance

1914 n.e. Podczas wyprawy, mającej na celu przemierzenie Antarktydy, statek ekspedycji ”Endurance” utknął w lodzie. Dowiedz się, co tak naprawdę wydarzyło się podczas transantarktycznej ekspedycji.

Przygotujcie się na przerażającą podróż do smaganych lodowatym wiatrem, pustych przestrzeni zamrożonej Antarktydy. Temperatura poniżej -40 stopni Celsjusza będzie dla was ogromnym utrudnieniem, ale prawdziwym wyzwaniem jest potężna anomalia temporalna, która ma się tam wydarzyć.

Gotowi na kolejną misję?

Planowana data premiery: IV kwartał 2017 roku.

T.I.M.E Stories - Światło wiary

1419 n.e. Czas rekonkwisty w Hiszpanii dobiega końca. Weź udział w misji dyplomatycznej, działając z ramienia papieża!

Wyśmienicie zilustrowany scenariusz zawierający bardzo istotną zmianę w mechanice: gracze nie tylko stają przed wyzwaniem zmierzenia się z upływającym czasem, ale także przed dramatycznymi wyborami moralnymi, których przyjdzie im dokonać.

Planowana data premiery: IV kwartał 2017 roku.

Terraformacja Marsa: zestaw dodatkowy #1 (1 karta)

Produkt zawiera 1 dodatkową kartę w edycji polskiej:

  • Pingwiny

Planowana data premiery: sierpień/wrzesień 2017 r.

Ghost Stories

Legenda gier kooperacyjnych powraca. 

Gracze jako drużyna grają przeciwko grze. Spotka ich wspólne zwycięstwo bądź razem poniosą porażkę. Nad wioską rozciąga się cień poprzedniej inkarnacji Wu-fenga, a do jej obrzeży powoli docierają kontrolowane przez niego duchy, zmory, demony i umarli. Czy graczom uda się je pokonać i odesłać w wieczną otchłań i finalnie pokonać samą inkarnację Wu-fenga?

Ghost Stories można grać na czterech poziomach trudności: Początkowym, Normalnym, Koszmarnym i Piekielnym. Już gra poziomie normalnym jest wyzwaniem, a kolejne poziomy podnoszą poprzeczkę tak wysoko, że niewielu udaje się sprostać wyzwaniu.

Planowana data premiery: październik/listopad 2017 r.