Zapowiedź nowego

figurkowego dodatku

oraz kampanii DLC

do gry Władca Pierścieni:

Podróże przez Śródziemie!


 

Królestwo Rohanu ma za sobą długą historię wojen, a ich następstwa wciąż można zaobserwować wśród wymarłych bagien na Wschodzie i w niechęci, jaką Dunlendingowie żywią do Zachodu. Tymczasem chciwy wróg realizuje swoje plany pozostając w cieniu, a Ty i Twoja drużyna musicie ujawnić spisek zanim Rohan ponownie pogrąży się w chaosie wojny.

Wraz z Fantasy Flight Games mamy przyjemność zapowiedzieć dwa nowe produkty, które z pewnością ucieszą wszystkich fanów gry Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie. Są to Zatrute przyrzeczenie (nowa kampania DLC) oraz ostatni figurkowy pakiet: Udręki pustkowi.

Zatrute przyrzeczenie to trzecia kampania dostępna dla użytkowników z poziomu aplikacji, wprowadzająca zupełnie nowe wyzwania i zadania do wykonania. Wykorzystuje ona elementy zarówno z podstawowej wersji gry, jak i z dodatku Zarzewie wojny, co oznacza, że musisz posiadać oba produkty, aby wykorzystać jej funkcjonalności. Zdecydowanie warto, bo taki zestaw wciągnie Cię bez reszty w wielowymiarową fabułę i pozwoli na własnej skórze sprawdzić, do którego z zakończeń doprowadzą Cię podjęte decyzje! 

Z kolei figurkowe rozszerzenie Udręki pustkowi doskonale uzupełni przygody zarówno z samym Zarzewiem wojny, jak i kampanię Zatrute przyrzeczenie. W zestawie znajdziesz 3 unikalne, szczegółowo wykonane figurki nazwanych wrogów występujących we wspomnianych dodatkach, a także 5 nowych przedmiotów i karty nowej roli, których możesz użyć w dowolnej rozgrywce. 


Dawne urazy

Fabuła najnowszej kampanii rozpoczyna się w królestwie Rohanu, gdzie wśród mieszkańców rozprzestrzeniają się pogłoski o spisku. W Entwash Inn na drodze naszych bohaterów staje tajemnicza kobieta o imieniu Eadris, która twierdzi, że jeśli za nią podążą, mogą zdobyć dowody zdrady. Ale czy faktycznie można jej zaufać?

Gdy zagłębicie się w przeszłość Rohanu, zrozumiecie, skąd wzięło się zagrożenie. Przywódca orków, Angon, spogląda na królestwo pożądliwym wzrokiem, a jeśli wszystko pójdzie po jego myśli, być może uda mu się przejąć kontrolę nawet bez korzystania z pomocy armii. Wpływy Angona sięgają znacznie dalej, niż jesteście w stanie sobie wyobrazić – pod jego dowództwem mogą być ci, których do tej pory postrzegaliście jako sojuszników. Jak szukać pomocy w tak trudnych czasach? I czy jest ktokolwiek, komu możecie naprawdę zaufać?

W Zatrutym przyrzeczeniu będziecie przemierzać Rohan w poszukiwaniu odpowiedzi, aby powstrzymać knowania Angona i stawić mu czoła. Kampania jest skonstruowana w taki sposób, że co jakiś czas będziecie wracać do Entwash Inn, gdzie czekają na Was różne spotkania i wydarzenia zależne od tego, jakie decyzje podejmiecie. Zebranie wystarczającej ilości informacji jest kluczowe, by odkryć i udaremnić spisek, ale jeśli zajmie Wam to zbyt dużo czasu, możecie na zawsze stracić szansę, by uratować królestwo. Kampania oferuje różne zakończenia i ścieżki zależne od Waszych sukcesów i porażek, więc na pewno chętnie do niej wrócicie, by sprawdzić, jak mogły potoczyć się losy Rohanu.


Wrogów pod dostatkiem

Niezależnie od tego, czy planujesz podjąć się nowych wyzwań z kampanii Zatrute przyrzeczenie, czy też po prostu wrócić do Zarzewia wojny, Twoja kolekcja fizycznych dodatków do Podróży przez Śródziemie nie będzie kompletna bez figurkowego zestawu Udręki pustkowi. To ostatnie rozszerzenie tego typu! Dzięki wspaniałym figurkom pozwoli Ci ono ożywić wrogów takich jak Angon i Czarnoksiężnik z Angmaru.

Jeśli Twoja drużyna ma zmierzyć się z tak potężnymi przeciwnikami, musicie być naprawdę dobrze przygotowani. Na szczęście rozszerzenie zawiera też zupełnie nowe karty! Skorzystaj z Miecza krótkiego, aby skutecznie powalić wroga lub wciel się w rolę Przyjaciela zwierząt i wezwij na pomoc stworzenia takie jak Piszcząca mysz i Słowik. Skorzystaj z nowych narzędzi, wypowiedz wojnę ciemności i przywróć pokój w królestwie Rohanu!


Droga przez pustkowia

Uratuj Rohan przed wojną domową i staw czoło nowym, niebezpiecznym wrogom dzięki dwóm kolejnym rozszerzeniom do gry Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie. Zestaw figurkowy Udręki pustkowi możesz już zamówić w przedsprzedaży – na przykład tutaj, w naszym sklepie. Jego premiera jest zaplanowana na IV kwartał 2022 r. 

Kampania Zatrute przyrzeczenie pojawi się w sprzedaży w okolicy premiery figurkowego dodatku i będzie dostępna w App Store, Google Play, Amazon oraz Steam.