Siedziba nikczemnego huttańskiego gangstera Jabby jest miejscem pełnym niebezpieczeństw. Ten, kto się tam znajdzie, na każdym kroku może zostać oszukany. W grze Star Wars: Pałac Jabby wejdziemy do świata intryg i będziemy wykorzystywać mieszkańców kryjówki oraz członków Sojuszu Rebeliantów, by osiągnąć swoje cele. Nikczemność i spryt zaprowadzą nas prosto do zwycięstwa!

Ta prosta i przyjemna karcianka garściami czerpie zarówno ze swojego pierwowzoru, jakim jest List miłosny, jak i ze świata Gwiezdnych Wojen, wykorzystując mocne strony najważniejszych bohaterów Powrotu Jedi. Cała rozgrywka opiera się na sprawnym mechanizmie naprzemiennego dobierania i zagrywania kart, a następnie rozpatrywania efektów. Wśród dostępnych postaci znajdziemy takie sławy jak Luke Skywalker, Boba Fett, Salacious Crumb czy sam Jabba the Hutt, a każda z nich jest wyposażona w unikatowy efekt. Umiejętne wykorzystanie takich zdolności, jak podejrzenie ręki przeciwnika lub zamienienie się z nim kartami pozwoli nam zyskać przewagę. 

Umiejętności członków Sojuszu Rebeliantów i sług Jabby pomogą nam przechytrzyć pozostałych graczy, jednak nie dążymy wyłącznie do ich wyeliminowania. W stosunku do klasycznego Listu miłosnego, Star Wars: Pałac Jabby wprowadza nowy element: karty celów, które obowiązują przez całą rozgrywkę, nadając grze dodatkowego, strategicznego charakteru. 

Jeśli wyczerpie się talia, a w grze pozostał więcej niż jeden uczestnik, zwycięży ten, kto będzie najbliżej zrealizowania celu. Niektóre, jak Najdostojniejszy, są dość oczywiste i przyznają wygraną temu, kto ma na ręce kartę o najwyższej wartości. Jednak inne, jak Przed sądem Jabby czy Misja ratunkowa, premiują zagrane karty o odpowiedniej przynależności. Ta drobna zmiana sprawia, że kolejne rundy są znacznie bardziej nieprzewidywalne, a gracze muszą podejmować bardziej złożone decyzje. 


Czy zdołasz zrealizować swój plan i przechytrzyć wrogów mimo wszechobecnej nikczemności i oszustw? Spróbuj swoich sił w dynamicznej i satysfakcjonującej grze karcianej Star Wars: Pałac Jabby, którą możesz zamówić tutaj.