Nowy semestr już za pasem! A że wszyscy uczniowie są tak naprawdę bohaterami, przygotowaliśmy dla nich drobiazg, który - mamy nadzieję! - umili szkolne zmagania przez kolejne miesiące: plan lekcji z motywami z gry Kroniki zamku Avel do pobrania i samodzielnego wydrukowania!

Pobierz wersję kolorową

Pobierz wersję czarno-białą

Wyposażeni w niezbędne przybory, z najlepszym orężem w postaci długopisów i linijek, odkrywajcie nowe informacje i dzielnie poszerzajcie swoją wiedzę! I pamiętajcie, że nawet najstraszniejsze Monstrum da się pokonać dzięki cierpliwości i odpowiedniemu przygotowaniu.

Czym są Kroniki zamku Avel? 

To oparta na współpracy gra planszowa dla całej rodziny, w której wcielamy się w bohaterów i bohaterki odpowiedzialnych za uratowanie magicznej krainy. Podczas rozgrywki stworzymy własne postacie o unikalnych imionach i specjalnym ekwipunku, a następnie będziemy eksplorować świat, poruszając się po modułowej planszy. W czasie podróży napotkamy wiele niebezpieczeństw, z którymi będzie trzeba walczyć, a każde zwycięstwo przyniesie nam określoną nagrodę: nową broń, zbroję, eliksiry i złoto. Zgromadzone dobra pozwolą nam przygotować się do finałowego starcia z Monstrum, które zagraża królestwu Avel.