Zanurkuj z pluskiem po zwycięstwo!

Jak wiadomo, wakacje to czas spacerów, wycieczek i dłuższych wyjazdów. Gdy pogoda nas rozpieszcza, znacznie chętniej opuszczamy domowe pielesze, często zabierając ze sobą nasze ulubione tytuły. Granie w plenerze niesie jednak za sobą pewne ryzyko, związane z zalaniem/zabrudzeniem/uszkodzeniem delikatnych elementów. No, chyba że zaopatrzymy się w specjalną, wakacjoodporną wersję!

Wakacyjne poszukiwanie par

Wiele osób nie wyobraża sobie wyjazdu bez Dobble – jednej z najbardziej uniwersalnych gier, jakie pojawiły się na rynku planszówkowym. Jej zasady można wytłumaczyć w kilka minut, solidna puszka chroni karty podczas transportu, a niepowtarzalność kart i 5 wariantów rozgrywki sprawiają, że gra praktycznie się nie nudzi. Nieważne, czy podróżujemy w gronie dorosłych, czy mamy wśród nas dzieciaki. Nie ma znaczenia, czy jesteśmy wytrawnymi graczami, czy też nasza przygoda dopiero się rozpoczyna. Dobble sprawdza się świetnie praktycznie w każdej grupie i świetnie wspiera integrację.


Z naszych badań wynika, że Dobble w wersji standardowej są jedną z najczęściej wybieranych gier planszowych do zabrania ze sobą w podróż. Dobble Plaża nada się do tego idealnie!


Do stale rosnącej rodziny Dobble dołącza nowa wersja: Plaża. Jeszcze bardziej trwała, ściśle związana z plażowo-wakacyjną tematyką, z pewnością zapewni wiele zabawy w każdych warunkach: pod namiotem, na trawie, a nawet… w morzu czy jeziorze! Dzięki wodoodpornym kartom nie musimy się obawiać nie tylko o zalanie, ale również przypadkowe zabrudzenie gry.


Karty w Dobble Plaża wytwarzane są z wytrzymałego plastiku, któremu nie straszne jest błoto, zła pogoda czy słodkie napoje! 


Nowe wyzwania dla naszej spostrzegawczości

Wszystkie te zalety, a nawet jeszcze więcej, znaleźć można w drugiej wakacyjnej nowości: Jungle Speed Plaża. To nie tylko zupełnie nowe wzory kart (o tematyce okołomorskiej), z których każda jest plastikowa i odporna na wszelką wilgoć. W zestawie znajduje się również zupełnie nowy totem – plastikowy, elastyczny i pusty w środku, co pozwala przenieść naszą zabawę prosto do wody. Całość dopełnia nowy woreczek, dzięki któremu piasek zostanie dokładnie tam, gdzie powinien – na plaży!


W Jungle Speed Plaża nie tylko karty uległy zmianie! Drewniany totem został zastąpiony gumowym, dzięki czemu po wrzuceniu go do morza będzie on z wdziękiem dryfować na grzbiecie fal zamiast utonąć na dnie.


O ile to możliwe, Jungle Speed Plaża to jeszcze więcej wyzwań i jeszcze lepsza zabawa! Oprócz standardowych kart ze strzałkami, które pozwalają najszybszym pozbyć się kart ze swojego stosu, do gry dołącza zupełnie nowa wersja zadania. Jeśli na stole pojawią się białe strzałki, osoba która chwyci totem, musi wyrzucić go jak najdalej – w pustą przestrzeń lub nawet do wody! Osoby, które będą brały udział w najbliższym pojedynku, będą musiały po niego pobiec, co samo w sobie gwarantuje zupełnie nowy poziom zabawy.