Wraz z wydawnictwem Days of Wonder mamy przyjemność ogłosić wydanie gry Wsiąść do Pociągu: Amsterdam, czyli nowej, szybkiej odsłony popularnej serii Wsiąść do Pociągu. Tym razem przenosimy się do XVII wieku, w sam środek Gouden Eeuw, czyli holenderskiego Złotego Wieku. Amsterdam stanowi serce światowego handlu i jest najbogatszym miastem na Ziemi. To w tutejszych dokach, ładowniach i magazynach gromadzą się dobra z całego świata, wypełniając po brzegi niezliczone kanały.

Jest to elegancka i prosta odsłona serii Wsiąść do Pociągu, w której gracze ścigają się, by odkryć najbardziej intratne trasy handlowe, zawierać satysfakcjonujące umowy i wypełniać wozy najcenniejszymi towarami z tętniących życiem ulic tego legendarnego miasta. Wsiąść do Pociągu: Amsterdam to gra szybka, łatwa do nauczenia (na poznanie zasad wystarczą 3 minuty), a do tego prosta w transporcie - jednym słowem idealna zarówno dla nowych graczy, jak i weteranów serii.

"Amsterdam dołącza do Nowego Jorku i Londynu. Tym razem musisz wypełnić swój wóz przyprawami, porcelaną i jedwabiem, rozsianymi w całym mieście, by stać się najlepiej prosperującym kupcem Złotego Wieku" - mówi Alan R. Moon, autor Wsiąść do Pociągu.

Wsiąść do Pociągu: Amsterdam to samodzielna gra przeznaczona dla 2 do 4 osób, której pojedyncza rozgrywka zajmuje od 10 do 15 minut. Zawartość obejmuje 1 planszę przedstawiająca sieć handlową w Amsterdamie, 64 plastikowe wozy, 44 karty Lokomocji, 24 karty Kontraktów, 16 bonusowych kart Towarów, 4 znaczniki punktacji oraz instrukcję.

Przewidywana data premiery gry to III kwartał 2020 r. Swój egzemplarz możecie już zamówić w przedsprzedaży w naszym sklepie, o tutaj.