Świętuj z nami 15. rocznicę wydania Wsiąść do Pociągu: Europa – jednej z najpopularniejszych gier familijnych! 

Wraz z wydawnictwem Days of Wonder mamy przyjemność ogłosić wydanie ekskluzywnej edycji kolekcjonerskiej Wsiąść do Pociągu: Europa 15. rocznica!

Spod cienia londyńskiego Big Bena aż pod strzeliste łuki Koloseum, od zachwycających kopuł moskiewskiego Kremla po elegancką wieżę Eiffla w Paryżu, Wsiąść do Pociągu: Europa zabiera graczy w niezapomniane podróże koleją po największych miastach Starego Kontynentu z przełomu wieków. Uhonorowaniem wszystkich lat spędzonych przez rodziny i przyjaciół przy planszy tej gry będzie wyjątkowa edycja specjalna. W zestawie znajdziemy precyzyjnie wykonane, plastikowe wagoniki i dworce zamknięte w wyjątkowych blaszanych pudełkach, a sama gra została wzbogacona o nowe grafiki, które dodatkowo upiększą karty biletów. Tych ostatnich w pudełku znajdziemy aż 108!

"Trudno uwierzyć, że minęło już 15 lat. Wsiąść do Pociągu: Europa wciąż prezentuje się tak świeżo i nowocześnie. A jednak ta wersja jest naprawdę okazała, a dzięki temu, że zawiera tak wiele kart biletów, zapewnia jeszcze więcej niepowtarzalnych rozgrywek." – mówi Alan R. Moon, projektant gry. "Nowe pociągi i dworce, a także wszystkie unikalne grafiki sprawiają, że edycja rocznicowa prezentuje się fenomenalnie, gdy jest rozłożona na stole. Mamy nadzieję, że przyniesie Wam radość i zabawę co najmniej na kolejne 15 lat".

Premiera polskiej wersji językowej będzie miała miejsce w drugim kwartale roku. Już teraz możesz zamówić grę w przedsprzedaży w naszym sklepie, o tutaj