"Obdaruj, by samemu zostać obdarowanym."

Tajemniczym Mikołajem może zostać każdy gracz

w Polsce. Nieważne czy lubisz grać w szachy,

strategie, bitewniaki, imprezówki czy "Zagadki

Smoka Obiboka".

  

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji, która ma już kilkuletnią tradycję. Od lat przeprowadzana jest w międzynarodowym serwisie Boardgamegeek.com, kilka edycji zorganizował serwisGames Fanatic. Teraz już po raz drugi rusza ona w Rebelu! :)

 Przeczytaj podsumowanie akcji z zeszłego roku »

 


Część dla klientów

Wyślij grę nieznajomej osobie

i sam otrzymaj paczkę - niespodziankę! 

 i / lub 

Część charytatywna

  Wyślij grę do szkoły (lub innej placówki),

  której nie stać na zakupy!

Przeczytaj podziękowania z zeszłego roku! »


Część dla klientów. Na czym to dokładnie polega?

 1. Chętni zapisują się do listy Tajemniczych Mikołajów poprzez wejście w link "Biorę udział" dostępny w profilu klienta
 2. Wypełniają swoje "Listy życzeń" grami planszowymi, które chcieliby dostać i podają swój adres w specjalnym formularzu.
 3. 30 listopada adresy wszystkich uczestników są losowo przydzielane innym uczestnikom - po jednym na osobę.
 4. Każdy uczestnik sprawdza "Listę życzeń" osoby, której adres został mu przydzielony i wysyła prezent pod wskazany adres.
 5. W ten sposób każdy otrzyma prezent-niespodziankę dla siebie i obdaruje inną osobę.
   

UWAGA! W tej części akcji mogą wziąć udział tylko osoby, które mają konto w naszym sklepie na conajmniej 1 poziomie!


Z maila do Rebela:

Właśnie był u mnie kurier z grami. Chciałabym bardzo w imieniu przedszkola podziękować za wsparcie naszych dzieciaków aż dwoma grami... Słowa mojego syna były takie:

"Mamo ta Pani nas oszukała bo powiedziała, że prześle jedną grę, a tu są dwie!" a po chwili dodał " Mamo to ja sam jutro zaniosę te gry do przedszkola".

A to były tylko dwie gry. Czy doślecie trzecią? :)

Część charytatywna. Dołącz,

jeśli chcesz jedną paczką wywołać uśmiech na twarzach kilkunastu dzieci...


Rok temu nasi Tajemniczy Mikołaje wysłali aż 76 charytatywnych  paczek, czy w tym roku pobijemy rekord? 

Przeczytaj podziękowania! »

 1. Przygotowaliśmy listę kilkudziesięciu miejsc - szkół, szpitali, hospicjów, świetlic, bibliotek, klubów i innych instytucji, które borykają sie z finansowymi problemami i w przeciągu ostatniego roku kontaktowały się z nami z prośbą o przekazanie gier. Niemal wszystkim coś wysłaliśmy, ale te kilka gier to za mało.
 2. Każdy może zaznaczyć, iż chce wysłać jedną paczkę charytatywnie. 30 listopada (poza ewentualnym adresem innego Tajemniczego Mikołaja) otrzymasz adres wylosowanej dla Ciebie placówki.
 3. To, co będzie w paczce dla danego miejsca, ile będzie tam gier i jaką będą miały wartość, zależy już tylko od Ciebie. 
 4. Paczkę charytatywną można wysłać bez brania udziału w akcji prezentowej z innymi klientami.


UWAGA: Charytatywna część akcji dostępna jest dla każdego.

Liczymy, że wielu z Was, Tajemniczych Mikołajów, zdecyduje się sprezentować jedną paczkę tym, których nie stać na zakup gier. Takich miejsc jest bardzo dużo i Wasza pomoc będzie zawsze bardzo doceniona. Na koniec akcji opublikujemy wszelkie podziękowania, które do nas napłyną. Czytając je będziecie wiedzieć, które są tak naprawdę skierowane do Was :)

Zasady akcji

Pełen regulamin znajduje się tutaj:

REGULAMIN AKCJI TAJEMNICZY MIKOŁAJ

 1. Akcja jest zabawą i liczymy na życzliwość i wyrozumiałość Tajemniczych Mikołajów. Pamiętajcie, dostajecie PREZENT, a nie zamówienie :)
 2. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przekazanie jego danych personalnych swojemu Tajemniczemu Mikołajowi. Dane te nie będą znane nikomu innemu i zostaną usunięte po zakończeniu akcji.
 3. Osoby, które zapiszą się do akcji mogą się z niej wycofać do 29 listopada do 23:59. Po tym terminie nie ma możliwości wycofania swojego udziału.
 4. Sugerowana wartość paczki to 100-150zł, ale nie jest to obowiązkowe. Każdy wysyła grę na miarę swoich możliwości.
  • Prosimy o uwzględnienie zasobności portfelów mniej zasobnych Mikołajów i uzupełnienie Listy Życzeń w różne cenowo tytuły.
  • Prosimy uwzględnić dostępność wybranych tytułów - do listy życzeń najlepiej dopisać tytuły, które są dostępne na rynku.
  • W przypadku gdyby gry sugerowane były niedostępne lub przekraczały możliwości finansowe można wysłać inny tytuł (tytuły) kierując się rozsądkiem i swoją oceną gustu obdarowywanego.
  • Każdy uczestnik akcji otrzyma kod rabatowy w wysokości 10% (łączy się ze zniżkami PDK), jednak nie ma obowiązku wysyłania paczki za pośrednictwem REBEL.pl!
  • Wszystkie zamówienia z komentarzem "Tajemniczy Mikołaj" lub "Secret Santa" będą wysyłane bez specyfikacji zamówienia i bez danych zamawiającego :)
 5. Każdy uczestnik ma obowiązek podać numer nadawczy wysłanej paczki do 12 grudnia.
 6. Ze swojej strony będziemy jeszcze upewniać się, czy paczki doszły, ale też będziemy prosić każdego o potwierdzenie odbioru paczki.
 7. Akcja Tajemniczy Mikołaj opiera się na zaufaniu i zakłada dobre intencje wszystkich uczestników. Jeżeli nie wiesz, czy będziesz w stanie wysłać prezent - nie zapisuj się do akcji. Osoby, które nie wywiążą się ze swojego zobowiązania - zostaną ukarane. Nieuczciwości nie akceptujemy i będziemy z nią walczyć. 

Jak wziąć udział?

 1. Każdy uczestnik ze względów technicznych musi posiadać konto w sklepie REBEL.pl.
 2. W formularzu zgłoszeniowym należy wypełnić wszystkie pola. Uwaga: pod podany adres zostanie wysłany prezent.
 3. Należy uzupełnić swoją Listę Życzeń 
 4. Lista Życzeń powinna liczyć przynajmniej 5 pozycji, które powinny mieścić się w sugerowanym wyżej przedziale cenowym i które powinny być dostępne.
 5. Jeśli pozostawisz Listę Życzeń pustą, szykuj się na totalną niespodziankę! :) Pamiętaj też, że Twoja Lista Życzeń to tylko sugestie dla Tajemniczego Mikołaja, a nie wiążący spis.
 6. W sposób losowy każdy uczestnik otrzyma e-mailem dane osoby obdarowywanej wraz z linkiem do wishlisty oraz kod rabatowy. Dane te będą też dostępne w odpowiednim miejscu w profilu każdego Tajemniczego Mikołaja.
 7. Paczkę należy wysłać z dowolnego miejsca i w dowolny sposób, po czym numer nadawczy paczki należy wpisać w odpowiednie pole w panelu klienta.

Harmonogram akcji

do 29.XI.2015 przyjmowanie zgłoszeń (rejestracja do akcji)
30.XI.2015 losowanie i przekazanie adresów Tajemniczym Mikołajom, również tym działającym charytatywnie
do 11.XII.2015 każdy Tajemniczy Mikołaj wysyła paczkę do tego dnia i wpisuje numer nadawczy w odpowiednim polu formularza
18.XII.2015 sprawdzenie czy paczki dotarły, wyjaśnienie ewentualnych problemów i niejasności
24.XII.2015 otwieramy prezenty :)
10.I.2016 podsumowanie akcji na stronie REBEL.pl i stronach patronów

Masz pytania? Pisz!     tajemniczymikolaj@rebel.pl