Podczas przeprowadzanej kampanii wspieram.to dla serii T.I.M.E Stories jednym z odblokowanych osiągnięć było przygotowanie konkursu na scenariusz fanowski do tej gry.

W ramach konkursu otrzymaliśmy 3 zgłoszenia, wszystkie z naprawdę wysokiej jakości scenariuszami. Wybór był trudny, nawet bardzo trudny, ostatecznie jury ogłosiło następujące wyniki:

1 miejsce - scenariusz "Stettin '45", 1945 n.e., autorstwa Artura Golonki

Nawet mała, wschodnioeuropejska filia agencji T.I.M.E może być miejscem, w którym świat zmienia swoje oblicze. Udacie się do zniszczonego wojną Szczecina, z którego nacierająca armia radziecka wypycha resztki oddziałów niemieckich, a wasza misja będzie miała kolosalne znaczenie dla przyszłości ludzkości.

Scenariusz do samodzielnego wydruku można pobrać tutaj:


2 miejsce - scenariusz "Czarny Lotos" 2338 n.e., autorstwa Krzysztofa Głośnickiego

Zostaniecie przeniesieni do Tokio przyszłości, do czasów, które dla agentów TIME są niemal teraźniejszością. Waszym celem będzie pokrzyżowanie planów organizacji zagrażającej istnieniu Agencji.

Scenariusz do samodzielnego wydruku można pobrać tutaj:


3 miejsce - scenariusz "Umrzeć, aby żyć." 1918 n.e., autorstwa Sławomira Rzeźnika

Poznajcie trudy zmagań na froncie Wielkiej Wojny, będącej areną zmagań między Ententą, a państwami centralnymi. Konflikt ma ten głębsze korzenie niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka: odkryjcie tajemnice ostatnich miesięcy wojny, a może odkryjecie samych siebie.

Scenariusz do samodzielnego wydruku można pobrać tutaj: 


Laureatom serdecznie gratulujemy!

Scenariusze są gotowe do pobrania i samodzielnego wydruku lub wykorzystania jednej z wielu dostępnych drukarni, które zajmują się ich przygotowaniem.

Nawiązaliśmy także współpracę z drukarnią MB print, części z Was znaną ze specjalizacji w druku fanowskich dodatków, rozszerzeń i promówek do gier planszowych. 

Od drukarni otrzymaliśmy próbki wydruku kart do innych scenariuszy i ich jakość jest bardzo dobra, dlatego to tę drukarnię wybraliśmy jako rekomendację do wydruku scenariuszy fanowskich.

Jeżeli chcecie, aby drukarnia przygotowała Wam scenariusz do gry, skontaktujcie się z nią pod adresem: info@mbprint.pl tytułując maila: Scenariusz TIME Stories - "scenariusze fanowskie" i dodając w tytule imię oraz nazwisko zamawiającego. W odpowiedzi na maila otrzymacie informacje na temat dalszej procedury.