Dziś dzielimy się w Wami świetną wiadomością: nasz sklep internetowy został nagrodzony tytułem Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma. To dla nas ogromne wyróżnienie, zwłaszcza że tytuł ten przyznawany jest na podstawie wnikliwej analizy rynku i badań konsumenckich. Tym samym Rebel znalazł się w gronie najbardziej rozwojowych i najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce.

Redakcja Forum Biznesu oraz Biznes Trendy już po raz 11 przeprowadziła badania mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności brandów w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz objęte zostały między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów. Słowem: to, jak Wy, nasi odbiorcy, nas postrzegacie!

Cieszymy się tym bardziej, że na co dzień nasza ekipa dokłada wszelkich starań, by na bieżąco sprowadzać, tłumaczyć, wydawać, dodawać do sklepu, opisywać, pakować i wysyłać do Was coraz to nowe planszówki. Każdy z nas realizuje swoją pasję do gier i przekazuje ją dalej – zarówno w pracy, jak i po godzinach. To największa radość na świecie.

Dziękujemy za zaufanie. Niech Moc będzie z Wami!