Wylicytuj roczny abonament na planszówki!

Serdecznie zapraszamy do udziału w aukcji internetowej, której przedmiotem jest wyjątkowa usługa, która zachwyci nie tylko fanów gier planszowych - Rebel Board Game Pass!

Kliknij tutaj, żeby przejść do aukcji.

Na licytację wystawiamy ABONAMENT NA WSZYSTKIE GRY wydawnictwa Rebel, które wydamy fizycznie w 2023 roku (w tym też te ze stycznia i lutego). W zeszłym roku było ich niemal 80 (o wartości od 40 do 700 zł)! Warto wiedzieć, że w tym roku nie zwalniamy tempa!

Ty wspierasz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy ❤️
My wspieramy Twojego planszowego bakcyla ❤️

Dla kogo jest ta aukcja?

Dla tych, którzy pragną wesprzeć WOŚP, a jednocześnie zapewnić sobie i swoim bliskim (firmie, klubowi, rodzinie czy przyjaciołom) setki godzin niesamowitej przygody z grami planszowymi. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie grać w waszych sercach przez cały rok, za każdym razem gdy wyjmiecie kolejną planszówkę na stół. Dokładnie tak takich osób, jak Pan Marek - zwycięzca poprzedniej licytacji Rebel Board Game Pass #napomocukrainie

Wszystkie gry, które otrzymał posiadacz Rebel Board Game Pass 2022.

Ilu gier mogę się spodziewać?

W zeszłym roku Rebel wydał niemal 80 tytułów, to średnio 6 gier miesięcznie! Pośród nich znalazły się takie perełki jak: Gra w Kotka i Pyszczek, Gra o Tron: Sojusze, Dinokalipsa, Harry Potter: Mistrz Pojedynków, Nemesis: Lockdown, Turbo, Twilight Inscription, Star Wars: Wojny Klonów, KLASK czy Terakotowa Armia. Ostateczna liczba gier, które ukażą się w 2023 roku, nie jest jeszcze znana (nawet nam), ale obiecujemy, że staramy się nie zejść poniżej wspomnianej liczby gier rocznie.

Jak to zostanie zorganizowane?

Po licytacji skontaktuje się z Tobą Twój indywidualny Rebeliant, który co miesiąc wyśle do Ciebie pakiet składający się ze wszystkich premierowych gier planszowych wydawnictwa Rebel. W skład zestawu wchodzić będą gry podstawowe (bez dodatków czy akcesoriów) z poprzedniego miesiąca. 

Razem to 10 wysyłek pełnych nowoczesnych gier planszowych - od familijnych, przez imprezowe, strategiczne, ekonomiczne czy kooperacyjne!

Pierwsza wysyłka gier odbędzie się w połowie marca i uwzględniać będzie tytuły wydane w pierwszych dwóch miesiącach 2023 roku. Kolejne wysyłki odbywać się będą w połowie kolejnych miesięcy 2023 roku (np. połowa kwietnia, połowa maja itd.). Ostatnia wysyłka ma miejsce w połowie grudnia i zawierać będzie gry wydane w listopadzie i grudniu 2023 roku. W sam raz pod choinkę!

Zawartość poszczególnych przesyłek z Rebel Board Game Pass 2022.


Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wezmą udział w akcji lub podadzą dalej informację o niej! Więcej szczegółów znajdziesz na stronie licytacji - o, tutaj.