Serdecznie zapraszamy do udziału w trzeciej edycji aukcji internetowej, której przedmiotem jest wyjątkowa usługa, która zachwyci nie tylko fanów gier planszowych – Rebel Board Game Pass!

Kliknij tutaj, żeby przejść do aukcji

Na licytację 18 stycznia 2024 roku wystawiamy abonament na wszystkie gry wydawnictwa Rebel, które wydamy fizycznie w 2024 roku (w tym też te ze stycznia i lutego). W zeszłym roku było ich niemal 90 (o wartości od 40 do 1500 zł)! Koniec aukcji 28 stycznia 2024 roku w dniu Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ty wspierasz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - my wspieramy Twojego planszowego bakcyla! ❤️


Dla kogo jest ta aukcja?

Dla tych, którzy pragną wesprzeć WOŚP, a jednocześnie zapewnić sobie i swoim bliskim (firmie, klubowi, rodzinie czy przyjaciołom) setki godzin niesamowitej przygody z grami planszowymi. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie grać w Waszych sercach przez cały rok, za każdym razem gdy wyjmiecie kolejną planszówkę na stół. 

Wszystkie gry, które otrzymał posiadacz Rebel Board Game Pass 2022.

W 2022 roku wielkim sercem wykazał się Pan Marek – zwycięzca pierwszej licytacji, który w ramach akcji wsparcia #napomocukrainie wpłacił ponad 12 000 zł!

W zeszłorocznej zbiórce ponad 17 000 zł zebrała firma CRIDO, na co dzień zajmująca się pomaganiem przedsiębiorcom w rozwoju ich działalności. 

Gry wysłane w ramach Rebel Board Game Pass 2023.

Ilu gier mogę się spodziewać?

W zeszłym roku Rebel wydał niemal 90 tytułów, to średnio 7 gier miesięcznie! Pośród nich znalazły się takie perełki jak: kompletna kolekcja Everdell, Revive, Great Western Trail: Nowa Zelandia, Genesys RPG, Leśne Rozdanie, Frostpunk, Dixit Disney, Wiedźmin: Stary Świat czy Uczta dla Odyna. Ostateczna liczba gier nie jest jeszcze znana (nawet nam) i może się różnić od tych z poprzednich edycji Rebel Board Game Pass!

Jak to zostanie zorganizowane?

Po licytacji skontaktuje się z Tobą Twój indywidualny Rebeliant, który co miesiąc wyśle do Ciebie pakiet składający się ze wszystkich premierowych gier planszowych wydawnictwa Rebel. W skład zestawu wchodzić będą gry podstawowe (bez dodatków czy akcesoriów) z poprzedniego miesiąca. 

Razem to 10 wysyłek pełnych nowoczesnych gier planszowych – od familijnych, przez imprezowe, strategiczne, ekonomiczne czy kooperacyjne!

Pierwsza wysyłka gier odbędzie się w połowie marca i uwzględniać będzie tytuły wydane w pierwszych dwóch miesiącach 2024 roku. Kolejne wysyłki odbywać się będą w połowie kolejnych miesięcy 2024 roku (np. połowa kwietnia, połowa maja itd.). Ostatnia wysyłka ma miejsce w połowie grudnia i zawierać będzie gry wydane w listopadzie i grudniu 2024 roku. W sam raz pod choinkę!

Zawartość poszczególnych przesyłek z Rebel Board Game Pass 2022.


Akcje partnerskie

Zagraj z mistrzami we Wsiąść do Pociągu: Legacy - Legendy Zachodu. Już 19 stycznia poluj na wyjątkową aukcję, w której Beata i Krystian - mistrzowie polski z 2010 i 2018 roku - usiądą z Tobą do kolejowej przygody z pierwszą grą legacy w tej kolejowej serii. Rozgrywka będzie odbywać się na specjalnym, wyjątkowym egzemplarzu podpisanym i przekazanym przez ekipę Wydawnictwa Rebel specjalnie z okazji tej aukcji. Po skończonej kampanii gra trafi w ręce zwycięzcy aukcji. 

Aukcję znajdziecie w tym miejscu.

Diabelska Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz czwarty będzie wspierać WOŚP! Tym razem akcja stanie się jeszcze większa. Przede wszystkim będzie trwała trzy dni: zacznie się w piątek 26 stycznia o 18:00, a skończy w niedzielę koło północy, co pozwoli zmieścić całą masę wydarzeń: prelekcje, panele, podcasty, rozdania i oczywiście sesje RPG. Te ostatnie będą się odbywały nie tylko na streamie, ale również na Discordzie, gdzie każdy będzie mógł dołączyć!

Diabeł w internecie: https://linktr.ee/diabelskiewersety


Więcej informacji o naszej licytacji znajdziesz na stronie aukcji.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wezmą w niej udział, dołączą do aukcji partnerskich albo podadzą informację o nich dalej!