Przeczytaj nowe

opowiadanie

ze świata KeyForge!


W grze KeyForge wcielasz się w eterycznego Archonta szukającego na Tyglu ukrytych Krypt, w których zamknięto tajemnice tej planety (a może także sekret twojego pochodzenia) oraz niewyobrażalną moc. Poprowadź drużynę wojowników wywodzących się z trzech domów Tygla do wyścigu po Æmber, wykuj klucze i przegnaj każdego, kto będzie chciał zawłaszczyć ukrytą moc. Tylko czy zdołasz przekonać tak różne od siebie stworzenia do tego, by dołączyły do twojej drużyny?

Pajęczyca Inka oddała do twojej dyspozycji kolejny zwój ze swego archiwum. Drugie opowiadanie ze świata KeyForge: Zew Archontów – „Osobliwa gra” autorstwa Daniela Lovata Clarka – jest już dostępne do pobrania tutaj!


Siódma pieczęć

Pajęczyca Inka została wysłana na kolejną misję. Archont zwany Okrytym poprosił ją o pomoc w zwerbowaniu nowego członka drużyny. Jak głoszą plotki, pewien demon z Disu zwykł przesiadywać na plaży i zapraszać przechodniów do gry. Okryty liczył na to, że Inka opracuje dla niego zwycięską strategię.

Inka jest zaintrygowana możliwością spotkania się twarzą w twarz z demonem, ale musi mieć na uwadze możliwe konsekwencje. Co się stanie, jeśli wygra grę? A co, jeśli ją przegra? Pamiętaj, by co tydzień zaglądać na naszą stronę internetową w oczekiwaniu na kolejne opowiadania z Tygla. A w kwietniu 2019 roku koniecznie rozejrzyj się za swoim egzemplarzem gry KeyForge: Zew Archontów.


Zamów swój egzemplarz KeyForge: Zew Archontów oraz kolekcję Talii Archontów w przedsprzedaży u lokalnego sprzedawcy lub przez naszą stronę - o tutaj!