Przegląd nagród w

pierwszym sezonie

X-Wing Hyperspace Trials.


„Moc jest tym, co daje Jedi ich siłę. To energia wytwarzana przez wszystkie żywe istoty. Ona nas otacza, przenika i całą galaktykę spaja w jedną całość.” - Obi-Wan Kenobi, Star Wars: Nowa Nadzieja

Dowódcy, czas na przygotowanie swojej eskadry i dołączenie do pierwszego sezonu X-Wing Hyperspace Trials!

Hyperspace Trails jest przystępnym sposobem, aby otrzymać zaproszenie na Mistrzostwa Świata X-Wing, które odbędą się w październiku. Udział w turnieju tej rangi jest znaczącym krokiem naprzód w stosunku do cotygodniowych potyczek w Twoim lokalnym sklepie. Twój udział w Hyperspace Trails może mieć znaczący wpływ na kształt naszej galaktyki! Jest to turniej, na którym zobaczysz ulubionych pilotów, którzy bez mrugnięcia okiem rzucają się w wir walki. Podczas Hyperspace Trial rodzą się legendy!

Hyperspace Trial rządzi się swoimi prawami i warto wspomnieć, że podczas tego wydarzenia obowiązuje tryb rozgrywki Hyperspace, a nie tryb Rozszerzony. Oznacza to, że dla wielu Hyperspace Trials będzie zupełnie nowym doświadczeniem, znacząco różniącym się od lokalnych cotygodniowych potyczek.

W Hyperspace Trial będziesz mógł używać tylko statków, pilotów oraz ulepszeń, które zostały zaprojektowane do trybu Hyperspace w najlepszej aplikacji X-Wing Squad Builder. W tym trybie gracze mają dostęp do ograniczonej puli statków względem trybu Rozszerzonego, dzięki czemu nowym graczom będzie łatwiej stawić czoła weteranom.

Pomimo tego, że Hyperspace Trials wspiera tryb Hyperspace, X-Wing pozostaje dalej tą samą grą! To wciąż ta sama galaktyka, spajana mocą Mocą... i oferująca nagrody, które na pewno przypadną Ci do gustu.


Rzeczy, które zobaczysz

„Przez Moc, rózne rzeczy zobaczysz. Inne Miejsca. Przyszłość... Przeszłość. Starych przyjaciół, którzy odeszli. –Yoda, Star Wars: Imperium Kontratakuje

Hyperspace Trials są idealnym miejscem dla nowych graczy, którzy chcą zasmakowa rozgrywki kompetytywnej. Każdy z uczestników ma szansę odwiedzić różne części naszej lokalnej galaktyki od Gdańska do Krakowa i od Zielonej Góry po Tarnów, a nawet odkryć nowe systemy w Bielsko- Białej. Galaktyka jest ogromna, a eskadry, które się zaangażują, otrzymają nowe wyposażenie do użycia w trybie Hyperspace albo alternatywne plastikowe karty, które będzie można wykorzystać podczas rozgrywek w trybie rozszerzonym.

Top 64

Każdy uczestnik pierwszego sezonu Hyperspace Trials, który zajmie miejsce wśród pierwszych 64 graczy otrzyma po jednej karcie z alternatywną grafiką Wielkiego Inkwizytora oraz Jessiki Pavy.

 

Top 32

Jeżeli uda Ci się dostać do grupy 32 graczy z najwyższym wynikiem otrzymasz alternatywną plastikową kartę Ulepszenia kadłuba, która spowoduje, że statek wytrzyma dodatkowy ostrzał, co może się okazać kluczowe w niektórych rozgrywkach. Dodatkowo każdy z graczy otrzyma zestaw 5 akrylowych żetonów skupienia.

Top 16

Najlepsza szesnastka graczy jest miejscem, w którym zaczyna się prawdziwa zabawa! Każdy z uczestników otrzyma zestaw plastikowych miarek zasięgu. Są one zrobione z bezbarwnego plastiku, który pokryty jest oznaczeniami w kolorze niebieskim. Dzięki tym miarkom żaden statek nie ucieknie Ci ze strefy rażenia, a alternatywne kostki ataku i obrony spowodują, że każdy strzał i każdy unik stanie się wyjątkowy! Otrzymasz zestaw 8 kostek, w alternatywnym zestawie kolorów po cztery do ataku i cztery do obrony.

 

Top 8

Jeżeli natomiast uda Ci się zająć miejsce wśród najlepszej ósemki, w ramach docenienia Twoich umiejętności na polu bitwy otrzymasz zestaw manewrów, który jest zaprojektowany w ten sam sposób, co miarki zasięgu – przezroczyste plastikowe miarki z oznaczeniami w kolorze niebieskim.

 

Top 4

Każdy kto jest w stanie dostać się do grona czterech najlepszych graczy turnieju na pewno zebrał masę nagród w poprzednich turniejach. Segregator na karty będzie idealny, aby móc je uporządkować!

 

Top 2

Aby dostać się do finału X-Wing Hyperspace Trial trzeba być naprawdę wyjątkowym pilotem z odrobiną szczęścia. Od tego momentu będziesz należeć do grona najbardziej elitarnych graczy i aby to zaznaczyć, otrzymasz wyjątkową plastikową kartę przedstawiająca jednego z najlepszych pilotów galaktyki – Herę Syndullę.

 

As Turnieju

Walcz do samego końca, a po wygraniu bitwy finałowej zostanie przyznana Ci nagroda główna – zaproszenie na październikowe Mistrzostwa Świata X-Wing! Oprócz trofeum za zwycięstwo w Hyperspace Trial, które przedstawia dynamiczne ujęcie Ghosta szykującego się do skoku w nadświetlną, otrzymasz także plastikową kartę, która posłuży jako zaproszenie na Mistrzostwa świata X-Wing.

Jako dowód tego, że Moc spaja cały kosmos, a X-Wing jest grą łączącą wiele różnych możliwości, które współgrają ze sobą, zapowiadamy, że Mistrzostwa Świata X-Wing 2019 będą rozgrywane w trybie Rozszerzonym! Na najwyższym poziomie rozgrywki nie będziesz w żaden sposób ograniczany, aby przetestować wszystkie możliwości, jakie oferuje nasze uniwersum.

Przygotuj się na skok w Hyperspace

Weź udział w turniejach klasy Hyperspace Trial i przekonaj się, czy trofeum mistrza należy się właśnie Tobie!

Pamiętaj, że zawsze czeka na Ciebie kolejna eskadra, następna bitwa oraz sekrety warte odkrycia. Wspominaj najciekawsze akcje i najgorętsze dyskusje, które X-Wing ma w swojej ofercie. Dołącz do lokalnych mistrzów, bierz udział w wyjątkowych bitwach i decyduj o losie galaktyki.

Odnajdź turniej Hyperspace Trial w twojej okolicy!