Uwielbiasz grać w ICECOOL? Pstrykanie pingwinów to Twoja specjalność? A może po prostu marzysz o wyprawie na południe globu? Niezależnie od tego, które z tych powodów Tobą kierują, ICECOOL Antarctica Contest zostało stworzone dla Ciebie!

Kajakiem przez Antarktydę

Na zwycięzców konkursu czeka wyjątkowa nagroda: wyprawa na Antarktydę! To niezwykła okazja do odwiedzenia malowniczego i zwykle niedostępnego terenu i podziwiania krajobrazów, których próżno szukać w północnej Europie. Będzie okazja nie tylko do obserwacji otoczenia zza szyby, ale również bezpośredniego badania terenu – poprzez zejście na antarktyczny ląd i pływanie kajakiem w lodowatej wodzie!

9-dniowa wyprawa obejmuje dotarcie do Ameryki Południowej, rejs luksusowym statkiem wycieczkowym Hondius, spływ kajakowy po polarnych wodach oraz biwakowanie pod antarktycznym niebem.

Kto wie, może uda się również zaprzyjaźnić z pingwinami?

Jak mogę wygrać?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy sfilmować swój własny trick, wykonany podczas gry w ICECOOL. Może to być efektowny ślizg, widowiskowy skok lub wyjątkowo skuteczne pstryknięcie – wszystko zależy od Waszej kreatywności! Gotowy film należy przesłać za pomocą specjalnego formularza na stronie https://www.icecoolantarctica.com.

Nie zapomnijcie udostępnić swoich filmów!

Na zwycięzców krajowych eliminacji czekają bony na zakupy w naszym sklepie, a osoba, która zajmie pierwsze miejsce powalczy dodatkowo o wycieczkę ze zwycięzcami z innych krajów.

 


Wszystkie szczegóły, formularz rejestracyjny oraz regulamin konkursu znajdziecie na stronie https://www.icecoolantarctica.com