Zapowiedź nagród

w pakiecie

KeyForge Store Championship


„Bum!”

Czas Wstąpienia trwa w najlepsze i każdego dnia nowi Archonci przybywają do Tygla. Już niedługo, zaraz po zakończeniu Kuźni Mistrzów, każdy będzie mógł spróbować swoich sił w nadchodzących turniejach KeyForge Store Championship. Tylko tam będziecie mieli okazję, aby odkryć nowe sekrety Tygla i wzbogacić się otwierając ukryte skarbce. Za chwilę zapoznam Cię z unikatowymi wydarzeniami, potworami oraz nagrodami, które czekają na Ciebie podczas turniejów.

W swojej podróży z KeyForge zmierzysz się z wieloma Archontami, wykujesz masę kluczy, aby otworzyć kolejne skarbce, a Twoje starania zostaną wynagrodzone przez znaczącą ilość Aembershardów, które są ukryte we wspomnianych wcześniej skarbcach. Aembershardy natomiast możesz wymienić na nagrody odwiedzając dowolny turniej klasy VaultTour oraz inne wydarzenia, które przewidują obecność „Ściany z nagrodami”. Idealnym miejscem do zdobycia dodatkowych zasobów są turnieje Store Championship.

Za sam udział w turnieju Store Championship otrzymasz 5 Aembershardów! Dodatkowe Buersztynki są przewidziane za każde zwycięstwo i tylko od tego, które miejsce zajmiesz, zależy, jak wiele cennego minerału wyniesiesz z turnieju. Najpotężniejszy z Archontów, który pokona wszystkich pozostałych, otrzyma dodatkowo 40 kolejnych Aembershardów, a oprócz tego na graczy czekają jeszcze inne, fizyczne nagrody.

Podczas turnieju Store Championship, osoby, które zajmą miejsce wśród pierwszych 32 graczy otrzymają specjalną kartę do śledzenia ilości chainów. Karta przedstawia narwanego goblina Brobnaru – Bingiel Bumbum (Czas Wstąpienia, nr 2).

Najlepszych 8 graczy dodatkowo otrzyma świetnie wyglądającę pudełko na karty z grafiką Bingle Bumbuma po jednej stronie oraz z grafiką z karty akcji Silniejszy może więcej (Czas Wstąpienia, nr 43) z drugiej strony.

Na Archontów, którzy zajmą miejsce wśród 4 najlepszych graczy czeka pięć akrylowych żetonów siły oraz wyjątkowa playmata z motywem przewodnim tego zestawu, Bingle Bumbuma!

Z kolei na zwycięzcę, oprócz wszystkich wspomnianych nagród, czeka coś jeszcze! Zestaw koszulek na karty oczywiście z motywem Bumbuma. BUM!


Zasady walki

Od graczy zależy co zaprezentują podczas turnieju (jakie domy wybiorą i jaką taktykę przyjmą), ale to do organizatora turnieju Store Championship należy wybór formatu rozgrywki. Dla turnieju Store Championship dostępne są następujące formaty:

  • Archon Solo – każdy gracz przynosi swoją ulubioną/najlepszą talię 
  • Archon Reversal – każdy z graczy przynosi talię z którą będzie się mierzył przez cały turniej. Po jego rozpoczęciu oddaje tę talię przeciwnikowi, a sam otrzymuje talię od niego i próbuje wygrać. To doskonała okazja, żeby wyciągnąć talie, które zawsze uznawaliście za słabsze i przekonać się, że niekoniecznie mieliście rację. ;) 
  • Sealed Solo – każdy z graczy otrzymuje jedną bądź dwie zamknięte talie, wybiera jedną i przez cały turniej gra tylko nią. 
  • Sealed 2 Deck Survival – każdy z graczy używa dwóch nowych talii. Wybiera jedną i rozgrywa nią gry do momentu aż przegra. Po przegranej bierze drugą talię i kontynuuje grę. Po przegraniu dwóch gier odpada z turnieju.

Cena mocy

Tak samo jak podczas turniejów ChainBound, jeżeli pójdzie Ci dobrze podczas turnieju Store Championship – w wariancie Archon Solo albo Sealed Solo – Twoje talie mogą zyskiwać poziomy mocy (power level), które są zapisywane w aplikacji. Po zebraniu odpowiedniej ilości mocy, talia może osiągnąć poziom, przez który nie będzie można jej używać na turniejach niższej rangi. Z drugiej strony taka ilość mocy odblokowuje nowe możliwosci i umożliwia udział w specjalnych wydarzeniach KeyForge, które jako wymóg mają odpowiedni poziom mocy talii!

Pomimo tego, że udział w Store Championship nie spowoduje, że talia uzyska odpowiedni poziom mocy, to ten turniej jest idealnym miejscem, na rozpoczęcie swojej przygody z grą. Zwycięzca turnieju Store Championship osiągnie poziom Mocy 3, drugie miejsce poziom Mocy 2, a każdy z pozostałych graczy z najlepszej ósemki osiągnie poziom Mocy 1. Udział w turniejach Store Championship może spowodować, że Twoja talia osiągnie maksymalny poziom Mocy 3, więc wygranie kilku turniejów nie podbije tego poziomu wyżej. Warto pamiętać, że poziomy Mocy zapisywane są po zakończeniu turnieju, są przypisane do talii na zawsze i nigdy nie spadną.


Wybór należy do Ciebie

Tygiel oferuje nieskończone możliwości, wyjątkowe wyzwania i ogromne nagrody. Poprzez zwycięstwo, Twoim udziałem może stać się wieczna chwała… oraz pokaźna kupa Aembershardów. Skontaktuj się ze swoim lokalnym punktem GEM, aby dowiedzieć się, czy planują zorganizować turniej klasy Store Championship!

Do zobaczenia na arenie!