Miło nam poinformować, że nasz dział z akcesoriami poszerza się o kolejny element niezbędnika gracza – kości do gier.

Biorąc pod uwagę powtarzające się problemy z dostępnością kości, zdecydowaliśmy się na produkcję własną. Do oferty powróci więc pełen wybór wariantów i kolorów, zarówno pojedynczych sztuk kości, jak i całych zestawów. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem po tym, co konkretnie znajdziecie w naszej ofercie. A jest w czym wybierać!

Matowe

Klasyczne, najprostsze, jednokolorowe kości. Niezwykle wysoka jakość odlewu, precyzja żłobienia oraz malowania numerów, czynią z nich podstawowy wybór dla wielu graczy, początkujących i zaawansowanych.

Kości matowe będą dostępne w zestawach i na sztuki, w 9 różnych kolorach.

Dwukolorowe

Kości dwukolorowe podczas produkcji wymagają zmieszania dwóch tworzyw o różnym zabarwieniu. Z dwóch zbiorników do matrycy wpływają dwa mieszane po drodze kolory, dzięki czemu nigdy nie wytworzą się dwa identyczne wzory. Każdy zestaw i każda kostka, ma swój unikalny wzór.

Kości dwukolorowe będą dostępne w zestawach i na sztuki, w 10 różnych kolorach.

Kryształowe

Kości podobne do matowych, lecz wykonane z przezroczystego tworzywa. Uwielbiane przez wielu graczy, głównie dzięki przepuszczaniu promieni światła – wielokolorowy zestaw potrafi rozświetlić tęczą stół, na którym gramy.

Kości kryształowe będą dostępne w zestawach i na sztuki, w 10 różnych kolorach.

Perłowe

Kości perłowe są produkowane podobnie jak kości matowe, z tą różnicą, że do tworzywa o jednolitym kolorze dosypywany jest połyskliwy pył, który podczas mieszania przybiera delikatne, fantazyjne wzory. Podobnie jak w przypadku kości dwukolorowych – nie ma nigdy dwóch takich samych kości perłowych, z tą różnicą, że efekt „perły" jest bardziej „subtelny" od mieszania dwóch kolorów.

Minerały

Kości inspirowane klejnotami wydobywanymi z mineralnych skał. Pomysł polegał na tym, by stworzyć odpowiednią warstwę ciemnego tła imitującego pozostałości skalne, wewnątrz których znajduje się czysty, intensywny element kolorystyczny, przypominający kamień szlachetny. Dzięki temu przypominają dopiero co wydobyte, ale jeszcze nie oczyszczone klejnoty.

Kości Minerały będą dostępne tylko w zestawach w czterech wersjach kolorystycznych: Rubin, Szmaragd, Szafir oraz Ametyst.

Nebula


Nietypowe kości imitujące efekt mgławicy poprzez kombinację jasnych i ciemnych tonów. Półprzezroczyste, doskonale łapią światło, dając przepiękny efekt. Białe numery gwarantują wysoką czytelność przy zachowaniu estetycznego wyglądu.

Kości Nebula będą dostępne tylko w zestawach w 4 wersjach kolorystycznych: niebieskie, czerwone, żółte i zielone.

Brokatowe

Niezwykle oryginalne kości w stonowanych kolorach. Wzbogacone o mieniący się, srebrny pyłek. Lekko przezroczyste, czytelne, przepięknie chwytają światło i stanowią ciekawe urozmaicenie standardowej palety barw.

Kości brokatowe będą dostępne w zestawach i na sztuki, w 8 wersjach kolorystycznych.

Metalowe

Wysokiej jakości kostki wykonane z metalu, bardzo wygodne w użyciu dzięki odpowiedniemu wyważeniu. Pozwól sobie na przyjemność obcowania z produktem premium – metalowe kości sąwyjątkowo odporne na uszkodzenia i zużycie; pozostaną z Tobą na wiele lat rozgrywek.

Kości metalowe będą dostępne w zestawach w 6 wariantach: złoto, polerowane srebro, matowe srebro, mosiądz, antyczny mosiądz oraz antyczna miedź.

Wszystkie powyższe kości będą dostępne w następujących wariantach: k4, k6, k8, k10, k10 – setka, k12 i  k20. Oprócz wyżej wymienionych do sprzedaży trafią także 12-milimetrowe oraz 16-milimetrowe, sześciościenne kości z oczkami w wersji matowej oraz 16-milimetrowe, sześciościenne kości z oczkami w wersji kryształowej. Dodatkowym urozmaiceniem oferty będą 16-milimetrowe kości bez symboli w różnych kolorach – idealne dla twórców gier planszowych.

Wypatrujcie kościanych nowości już w listopadzie 2017 roku!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, gdy tylko stanie się dostępna.