Co łączy jedną z najpopularniejszych gier rodzinnych na świecie oraz firmę Interrail? Oczywiście kolej! Podczas gdy seria Wsiąść do Pociągu pozwala nam na podróże palcem po mapie i budowanie sieci komunikacyjnych w najdalszych zakątkach świata, Interrail promuje ideę elastycznego przemieszczania się po całej Europie dzięki międzynarodowym biletom. Nic dziwnego, że te dwie marki zdecydowały się połączyć siły. Zwłaszcza że Interrail w tym roku kończy 50 lat!

W ramach obchodów rocznicy w dniach 24-30 czerwca 2022 na Instagramie odbędzie się konkurs, w którym obserwatorzy profili Days of Wonder oraz Interrail będą mogli wygrać 4 bilety Interrail Global Pass oraz egzemplarze gry Ticket to Ride Europe (angielskiej wersji Wsiąść do Pociągu: Europa).

Aby wziąć udział w konkursie należy w wyznaczonym czasie odwiedzić instagramowy profil Days of Wonder lub Interrail, a następnie w komentarzu pod postem konkursowym odpowiedzieć na pytanie o ulubiony cel europejskiej wycieczki i oznaczyć swojego towarzysza podróży. W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Niemiec, Belgii, Holandii, Polski, Czech, Rumunii, Hiszpanii, Danii, Szwecji, Finlandii i Norwegii. 10 zwycięzców zostanie wylosowanych w następujących terminach:

  • 27 czerwca 2022 r., 15:00 – 4 wylosowanych zwycięzców, którzy otrzymają po 1 egzemplarzu gry Ticket to Ride Europe.
  • 29 czerwca 2022 r., 15:00 – 4 wylosowanych zwycięzców, którzy otrzymają po 1 egzemplarzu gry Ticket to Ride Europe.
  • 1 lipca 2022 r., 15:00 – 2 wylosowanych zwycięzców, którzy otrzymają po 2 bilety Interrail Global Passes oraz po 1 egzemplarzu gry Ticket to Ride Europe.

Konkurs kończy się 30 czerwca 2022 r. o północy. Więcej informacji o na temat organizatorów znajdziesz na stonach Days of Wonder oraz Interrail.