Przyjrzyjmy się

pierwszym przystankom

podczas

KeyForge Vault Tour


„Hej-ho, hej-ho! Na wojaczkę by się szło!” – brobnarski okrzyk bojowy

Pozdrowienia, Archonci!

TIME OF TRIUMPH trwa w najlepsze. Gracze z całego świata zbierają okruchy Æmberu. Ale… co właściwie zamierzasz z nimi zrobić? Właśnie o tym teraz porozmawiamy!

Ilekroć rejestrujesz nową Talię Archonta w Master Vault lub bierzesz udział w wydarzeniu z serii ChainBound, otrzymujesz co najmniej jeden okruch Æmberu. Jak wiesz, w grze Æmber jest wykorzystywany do wykuwania kluczy i otwierania Krypt. Być może wiesz również, że mieszkańcy Tygla znają znacznie więcej zastosowań tego cennego kruszca. Niektórzy używają Æmberu jako paliwa dla zaawansowanych urządzeń, inni wzmacniają za jego pomocą broń. Są nawet tacy, którzy poddają swe ciała modyfikacjom… zjadając go. A ty? Możesz wykorzystać zebrane okruchy Æmberu do tego, by zgromadzić całą masę kapitalnych nagród! Za każdym razem, gdy weźmiesz udział w wydarzeniu związanym z Vault Tour, możesz wymienić okruchy Æmberu na dowolne nagrody dostępne w puli. Tak jak wszystko inne na Tyglu, nagrody są szalenie różnorodne i cały czas się zmieniają. Niektóre, rzecz jasna, są dostępne wyłącznie podczas konkretnych przystanków. Im więcej Æmberu przyniesiesz, tym lepszy towar otrzymasz!


Wzbogać swoją grę za pomocą Æmberu

Bez względu na to, gdzie dołączysz do Vault Tour, pula nagród zawsze będzie pełna kart łańcuchów, pudełek na karty, mat do gry i innych akcesoriów, które uczynią grę jeszcze lepszą. Pierwsze przystanki na naszej trasie zostaną wzbogacone o wspaniałe projekty nawiązujące do domów Tygla. Bez względu na to, który z nich lubisz najbardziej, na pewno znajdziesz przedmioty ozdobioną kultowymi grafikami, które tchną życie w twoją talię!


Karty łańcuchówPudełka na kartyMaty do gryDla tych, którzy czują bliską więź z Logos i chcieliby, żeby ktoś poinstruował ich, gdzie dokładnie powinna trafić jaka część talii (wszak każdy naukowiec wie, że badania należy precyzyjnie odwzorowywać), przygotowaliśmy specjalną matę Vault Tour. Idealnie sprawdzi się podczas tłumaczenia zasad nowicjuszom, a także pomoże zwalczyć pokusę „byle jakiego” ułożenia linii frontu.


Zestawy domów


Zdarza się, że gracz jest absolutnie zauroczony konkretnym domem. Można by wręcz powiedzieć, że są sobie przeznaczeni… Zwróć uwagę, że podczas Vault Tour możesz zebrać kompletny zestaw akcesoriów (kartę łańcuchów, pudełko na karty i matę do gry) z konkretnego domu.


Metalowe klucze


Możesz też wymienić okruchy Æmberu na rozmaite akcesoria, które nie są powiązane tematycznie z domami Tygla – na przykład na pamiątkowe metalowe klucze Vault Tour!


To nie tylko gra… to styl życia!

Wiesz, co jest najfajniejsze w wymienianiu okruchów Æmberu na nagrody podczas Vault Tour? To, że możesz wybrać te, które najbardziej do ciebie pasują… czasami dosłownie! W puli nagród Vault Tour znajdziesz nie tylko gadżety do gry. Umieścimy tam również rozmaite akcesoria odzieżowe, które pozwolą ci wyrazić swoją miłość do KeyForge, a także przechowywać rzeczy i nie zmarznąć podczas chłodnych, wiosennych dni.


Bluza z kapturemT-Shirt


Projekt nie został jeszcze ukończony


BejsbolówkaCzapka


 


Listonoszka


 


A to dopiero wierzchołek góry lodowej! Pula nagród podczas Vault Tour bezustannie rośnie i ewoluuje. Zmiany są nieuchronne. Jeśli jesteś naprawdę zdeterminowany, możesz oszczędzać okruchy Æmberu na przedmioty pokaźniejszych rozmiarów – np. spersonalizowany fotel gamingowy albo stół do gry!


Fotel gamingowy


 

Projekt nie został jeszcze ukończony


Stół do gry


Projekt nie został jeszcze ukończony

Nic tak nie mówi „Kocham KeyForge”, jak jedyny w swoim rodzaju stół do gry od firmy Geeknson ozdobiony motywami z gry!

Ten wspaniały stół to jedna z najrzadszych nagród w puli. To też jedyne trofeum, który jest jednocześnie przepięknym, trwałym świadectwem twojej miłości do Æmberu, jak i solidnym przedmiotem, na którym ty i twoi przyjaciele będziecie mogli rozegrać niezliczone partie naszych gier.

Wymieniając okruchy Æmberu na ten stół, będziesz mógł wybrać motyw swojego ulubionego domu, którym zostanie ozdobiony… a może zdecydujesz się na samego ducha Tygla?


Ciągła ewolucja

Pula nagród podczas Vault Tour to przedłużenie Tygla, swoisty tunel czasoprzestrzenny łączący tamten świat z naszym. W związku z tym jest w ciągłym ruchu – zmienia się, rozszerza, zaskakuje i zachwyca!

Te ciągłe zmiany nie są jednak skutkiem długiego, powolnego procesu. Wręcz przeciwnie, zachodzą błyskawicznie. Podczas każdego przystanku Vault Tour dostępna będzie inna, unikalna, kolekcjonerska przypinka!

To tylko jedna z wielu różnic, które wystąpią pomiędzy przystankami na trasie.

Nagrody ozdobione motywami domów będą limitowane, podobnie jak elementy odzieży – możliwe, że nie pojawią się już w czasie późniejszych przystanków. Nie oznacza to jednak, że na późniejszych etapach gracze będą opuszczać zawody z pustymi rękami. Gdy część nagród zniknie z puli, w ich miejscu pojawią się kolejne. Możesz myśleć o puli nagród podczas Vault Tour jako o bujnym, żywym ogrodzie. Zawsze znajdziesz w nim coś pięknego, ale nie możesz mieć pewności, jaki kwiat akurat zakwitnie, gdy go odwiedzisz!

Koniecznie śledź nas na Facebooku i Twitterze @FFGOP, by pozostać na bieżąco z nowinkami dotyczącymi puli nagród, na przykład z informacją o przedmiotach, które mogą pojawić się tylko na czas danego przystanku!

Co ważne, choć pula nagród KeyForge będzie dostępna również podczas wydarzeń odbywających się poza Vault Tour (więcej informacji wkrótce!), wiele z nich będzie można zdobyć wyłącznie na przystankach trasy, co tylko dowodzi wyjątkowości Vault Tour!


Droga do chwały

KeyForge Vault Tour to coś więcej niż tylko szansa na zagranie z setkami entuzjastów tej gry. To także możliwość zdobycia wyjątkowych, wybranych przez ciebie nagród. Pula nagród pozwala ci przekuć okruchy Æmberu w kolekcję przedmiotów, która będzie tak wyjątkowa jak ty. Okruchy zdobędziesz, grając i wygrywając podczas odpowiedniego przystanku, jednak najlepsze nagrody podczas KeyForge Vault Tour wcale nie będą dostępne w puli. Najlepsi gracze otrzymają zaproszenia na 2020 KeyForge World Championships, a na zwycięzców poszczególnych turniejów czekają darmowe bilety lotnicze i noclegi w czasie kolejnego wydarzenia związanego z Vault Tour! Zwiedzaj świat i niech twoim paliwem będzie Æmber!

Sprawdź listę zapowiedzianych wydarzeń z Vault Tour i zaplanuj swój przystanek. Daj nam znać na Facebooku, o które nagrody zamierzasz walczyć. I wypatruj dalszych informacji. Te wydarzenia (oraz pula nagród!) są tak szalone, że naukowcy z Logos łapią się za głowę!

Porozmawiaj o tym artykule na forum FFG!


KeyForge to unikalna gra karciana, w której dwóch graczy wciela się w potężnych Archontów, ścigających się o to, kto pierwszy wykuje klucze i dostanie się do Krypt ukrytych na Tyglu – sztucznej planecie, na której wszystko jest możliwe. Każda talia jest wyjątkowa i zawiera nieprawdopodobną kolekcję istot, artefaktów i umiejętności. Dzięki temu w każdej grze staniesz przed nowymi wyzwaniami i stoczysz niepowtarzalną walkę!