Zapraszamy do zapoznania się z dwoma tytułami, które w 2016 roku ukażą się nakładem wydawnictwa REBEL.

NOWE ZAPOWIEDZI:

Gra o Tor - lekka gra karciana, która ma bardzo proste zasady oferując przy tym sporo możliwości rozmaitych zagrań. 

Każdy z graczy będzie posiadał własny pociąg składający się z lokomotywy i 7 ponumerowanych wagonów umieszczonych w losowej kolejności. Podczas swojej tury gracz albo weźmie nowy wagon, aby zastąpić jeden z już posiadanych, albo skorzysta ze zdolności jednej z kart pozwalających zamieniać wagony miejscami, przesuwać, podmieniać, czy nawet usunąć wagony przeciwników. Zwycięzcą zostanie ten z graczy, który jako pierwszy ułoży swoje wagony w rosnącej kolejności.

Planowana data premiery: luty 2016 roku.

Sugerowana cena detaliczna: 39,95 zł.

Więcej o grze na stronie wydawnictwa.

 

Kaleidos Junior- to gra skierowana dla młodszych dzieci, ale jej zasady zostały przygotowane w taki sposób, że jeśli podczas jednej rozgrywki udział mogą brać także te starsze dzieci jak i dorośli. Dla wszystkich gra będzie stanowiła wyzwanie i wcale nie tak łatwo będzie im wygrać!

Na czym to polega?

Gracze mogą grać w zespołach lub indywidualnie. Każdy zespół wykorzystuje własny zestaw rysunków (zestawy są takie same dla każdego), a celem jest znalezienie jak największej liczby przedmiotów spełniających dany warunek!

Za pomocą specjalnego koła losujecie, czego będziecie w tej rundzie szukać. Może to być na przykład coś pachnącego! Albo zrobionego z drewna! A może coś co się rusza... Albo coś na literę B!

Planowana data premiery: maj 2016 roku.

Sugerowana cena detaliczna: 109,95 zł.

Więcej o grze na stronie wydawnictwa.