Najgorsze, co może spotkać nas w podróży - nie tylko tej międzyplanetarnej - to niespodziewane okoliczności. Z perspektywy gracza, Nemesis: Lockdown doskonale urozmaica nam podróż wystawiając nas na przeciw wielu wyzwań: od przerażających nocnych łowców, aż po zdradliwych współtowarzyszy. Ale tego właśnie się spodziewacie, prawda? W tym tkwi cała radość.

Radości nie dostarczyła na pewno informacja dotycząca kilku błędnie zlokalizowanych kart. Na te niespodziewane okoliczności zareagowaliśmy, publikując erratę z listą zmian, która jest do pobrania w tym miejscu.

Traktując to rozwiązanie jako przejściowe, zaczęliśmy opracowywać plan naprawczy, którego realizację datujemy na okolice kwietnia 2023 roku. Program obejmie produkty z edycji zamawianych przez Kickstarter, Gamefound jak i dla każdej wersji sklepowej. 

W pierwszej kolejności zostanie uruchomiona możliwość zamówienia zestawu naprawczego za pośrednictwem sklepu rebel.pl - koszt takiego zestawu to 1 grosz. Realizacja zamówienia w naszym sklepie to standardowe od 1 do 3 dni roboczych. 

Jeżeli taka forma Państwa nie usatysfakcjonuje, to informujemy też, że będzie okazja skorzystać z dedykowanego formularza (dostępnego parę tygodni później). Dzięki temu zestaw naprawczy otrzymacie Pocztą Polską, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. 

Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy.