Styczeń to doskonały moment do podsumowania tego, co wydarzyło się przez cały poprzedni rok. Przypominamy sobie to, co udało nam się osiągnąć i to, co jeszcze możemy zrobić aby osiągać kolejne cele. 2017 rok był dla nas przełomowy pod wieloma względami. I nie mamy na myśli wyłącznie rebrandingu.

Rok 2018 zaczynamy z mocnym postanowieniem. 

Przez lata działalności wsparliśmy bardzo wiele instytucji charytatywnych, oświatowych czy domów rodzinnych. Od niektórych otrzymaliśmy przepiękne podziękowania. Patrząc na nie czujemy, że warto nie raz podążyć za głosem serca. 

W tym roku chcielibyśmy podzielić się czymś naprawdę wyjątkowym. Nawet w skali naszej firmy. A jednocześnie pomóc jak największej liczbie potrzebujących. Długo nie musieliśmy się zastanawiać. Nasz wzrok skierowaliśmy do największego prezentu w historii Rebela - kolekcjonerskiej edycji gry Small World. Jest to wierna kopia drewnianego prototypu, stworzonego przez autora podczas projektowania tego tytułu.

Zapraszamy do licytacji na portalu Allegro, która kończy się z dniem 15 stycznia 2018 roku: 
http://aukcje.wosp.org.pl/small-world-designer-edition-wyjatkowe-wydanie-i5842678

 

Drewniany kufer Small World Designers Edition skrywa wyjątkowe komponenty:

  • ponad 300 drewnianych żetonów ras z edycji podstawowej oraz dodatków Cursed!, Grand Dames, Be Not Afraid oraz Lost Tribes,
  • każda rasa jest zapakowana w osobny, okraszony wyjątkową grafiką pojemnik (łącznie 28!),
  • zdolności i bannery to drewniane znaczniki, również będące wytrzymałymi, wysokiej klasy elementami,
  • monety z punktami zwycięstwa to ciężkie, metalowe znaczniki większe od pięciozłotówek, trzymane w 6 płóciennych workach,
  • powiększone mapy w rozmiarze "super-sized" to znane z podstawowej wersji tereny oraz dodatkowa mapa dla sześciu graczy,
  • żetony smoka, katapulty, trolle leża, fortece, bohaterowie, garnce złota i kule ognia to szczegółowe, plastikowe figurki,
  • wewnątrz znajdziecie również "Small World Pocket Encyclopedia" w twardej oprawie, pomoce dla graczy oraz anglojęzyczną instrukcję.

Small World Designers Edition to marzenie każdego kolekcjonera. Wyprodukowano tylko jedną partię gier, z których niewiele trafiło do regularnej sprzedaży. To jeden z ostatnich egzemplarzy dostępnych na świecie. Mamy nadzieję, że trafi w dobre ręcę jednocześnie wspierając jedną z najpiękniejszych inicjatyw jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 

Cieszymy się, że możemy pomóc.

Logo Rebel


Aktualizacja z dnia 16 stycznia 2018 r.

Z wielką radością informujemy, że nasza aukcja zakończyła się 15 stycznia 2018, a licytacyjny licznik zatrzymał się na kwocie 6100 zł! Cała nasza firma z zapałem obserwowała ostatnie minuty tej emocjonującej aukcji, a teraz możemy powiedzieć tylko jedno: dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w licytacji! Wszyscy mieliśmy okazję przyłożyć rękę do wsparcia wspaniałej inicjatywy - nie wiemy, jak Wy, ale my jesteśmy z tego bardzo, bardzo dumni!

Specjalne gratulacje należą się oczywiście zwycięzcy - użytkownikowi zed4 - mamy nadzieję, że gra w tę edycję Small World będzie czystą przyjemnością! :-)