Planszowe Gram Prix przyznane! Przez prawie miesiąc ponad 2300 osób głosowało na najlepsze gry w wybranych kategoriach. Wyniki tego największego w kraju planszówkowego plebiscytu można obejrzeć tutaj.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że trzy gry wydawane w Polsce nakładem wydawnictwa Rebel, zostały wybrane jako najlepsze w swoich kategoriach w ogólnopolskim plebiscycie Planszowe Gram Prix!

Gry nagrodzone

Dziękujemy wszystkim osobom oddającym głosy na tytuły, które przeszły przez ręce naszego wydawnictwa! Jesteśmy bardzo wdzięczni a jednocześnie cieszymy się, że nasze gry sprawiają Wam radość.


Pozostałe wyróżnienia

Najepszy dodatek:

(2 miejsce) Domek: Słoneczna 156

(3 miejsce) Terraformacja Marsa: Wenus

Najlepsza gra dwuosobowa

(3 miejsce) Tajniacy: Duet

Najlepsza gra edukacyjna

(2 miejsce) Cortex

Najlepsze ilustracje

(3 miejsce) Yamatai

Najlepsza gra dla dzieci

(2 miejsce) Wsiąść do Pociągu: Pierwsza podróż


Dziękujemy!

Jesteśmy także wzruszeni tym, że zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Najlepsze wydawnictwo! Cieszymy się, że nasza codzienna praca dostarcza wielu przemiłych godzin spędzonych przy naszych planszówkach. Wysokie miejsce w tej kategorii znaczy dla nas bardzo wiele, oznacza bowiem nie tylko to, że wydajemy dobre gry, ale także to, że zawsze stawiamy klienta na pierwszym miejscu, spotyka się z Waszym bardzo pozytywnym odbiorem.