Wszystko wskazuje na to, że rozgościła się u nas wiosna: pogoda za oknem zdecydowanie zachęca do wychodzenia z domu i podejmowania różnorodnych aktywności. Dziś zachęcamy Was, abyście razem z nami rozpoczęli sezon eventowy, pojawiając się na największej planszówkowej imprezie na Pomorzu, jaką jest Festiwal Gramy.

Trójmiejskie święto gier planszowych

Festiwal Gramy to cykliczna impreza skierowana zarówno do fanów planszówek, jak i do osób, które chcą spróbować tego hobby. Edycja wiosenna odbywa się co roku w popularnym “Irokezie”, czyli Gdynia Arena przy ulicy Kazimierza Górskiego 8 i gromadzi fanów gier nie tylko z regionu, ale też z całej Polski. To świetna okazja do spotkania z innymi graczami, wymiany doświadczeń i poznania nowości, które niedawno pojawiły się na rynku. Możemy sprawdzić, czy dany tytuł nam odpowiada, zanim zdecydujemy się na zakup.

Jak na prawdziwe święto planszówek przystało, na Festiwalu Gramy na odwiedzających czeka cała masa atrakcji:

  • Do dyspozycji uczestników jest hala pełna stolików oraz świetnie zaopatrzona wypożyczalnia, w której znajdziemy ponad 600 różnych tytułów gier: zarówno prostszych, jak i bardziej wymagających, z rozmaitych kategorii.
  • Przez cały weekend odwiedzający mogą korzystać z pomocy wolontariuszy (tzw. żółtych koszulek), których zadaniem jest pomoc w wyborze gier, a także w szybkim zrozumieniu ich zasad. Wydawnictwa planszówkowe biorące udział w organizacji festiwalu przygotowują specjalne strefy pokazowe, na których prezentowane będą najpopularniejsze tytuły.
  • Na uczestników czeka również specjalna Strefa Zakupowa, w której znajdą się nie tylko gry planszowe z listy 20 gram czy ze strefy pokazowej, ale także gadżety!

Rebel pojawi się na GRAMY z zestawem atrakcji:

  • OLBRZYMI games room z 1500 gier do wypożyczenia.
  • Stoisko pokazowe na którym będzie można zagrać w najnowsze tytuły Rebela, a także zapoznać się z dopiero co zapowiedzianymi nowościami.
  • Stoisko sklepowe z nowościami i częścią wyprzedażową z prawdopodobnie najniższymi cenami na rynku :-)

Do zobaczenia na wiosennej edycji Festiwalu GRAMY!