Co może powstać z połączenia ogromnej pasji do gier, zagadek i dziwnych faktów? Oczywiście gra quizowa! I to nie byle jaka, bo jedna z najpopularniejszych w Europie, ciesząca się niesłabnącą popularnością od niemal 15 lat. Wydana w 2006 roku w Danii, sukcesywnie podbijająca następne kraje. W 2009 roku nagrodzona tytułem gry roku w Danii i Szwecji, w 2015 nominowana do tego samej nagrody w Holandii.

O jakim tytule mowa? To Bezzerwizzer – a po polsku po prostu Wiem lepiej!


Po prostu dobra zabawa

Wyobraźcie sobie, że jesteście samotni, a Wasi przyjaciele chcą przedstawić Wam inną samotną osobę. Opowiadają, że jest bystra, kreatywna i zabawna. Brzmi dobrze, prawda? Choć jesteśmy ekspertami od planszówek, a nie od randek, wiemy doskonale, że to połączenie cech doskonale się sprawdza w przypadku każdej społecznej aktywności. I tak się składa, że wszystkie wykorzystujemy podczas rozgrywek w Wiem lepiej!

 

U podstaw prac nad pierwszą wersją Bezzerwizzera leżała potrzeba stworzenia gry, która zapewni uczestnikom prostą i interesującą zabawę. Na tyle przejrzystą, że będzie kusiła również tych, którzy na co dzień nie bawią się przy planszówkach, a jednak mającą swoje ramy i oferującą atrakcyjną rywalizację. Wiem lepiej to coś więcej niż quiz, choć wiedza z rozmaitych dziedzin jest niezbędna do zwycięstwa. Jednak równie ważne może okazać się taktyczne myślenie oraz znajomość mocnych oraz słabych stron – swoich i przeciwników!


Zamów już dziś!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tej wyjątkowej grze quizowej, zajrzyj koniecznie na stronę produktu lub sięgnij po polską instrukcję. Wiem lepiej jest już dostępne w przedsprzedaży, a premiera planowana jest na 2020 rok.