„Kiedy kończy się walka, zaczyna się prawdziwa praca” - Umbra

Świat Tygla jest na krawędzi wielkiej zmiany, a wraz z nią rozpocznie się czas Archontów, którzy nigdy nie mają dość nowych wrażeń!

Wraz z premierą nowego zestawu Czasu Wstąpienia, która będzie miała premięrę 30 maja, gracze zyskają okazję na pozyskiwanie Æmberu w zaskakująco szybkim tempie. Podczas turniejów ChainBound odbywających się od 30 maja do 6 czerwca, każdy z uczestników otrzyma pięciokrotnie więcej Æmberu niż w standardowym turnieju!

Oznacza to, że za sam udział w lokalnym turnieju ChainBound gracz otrzyma pięć kawałków Æmberu, a do tego kolejne pięć za każde zwycięstwo! Po tym, jak zwiększycie swoją ilość Buersztynu, pamiętajcie, że możecie go wydać podczas dowolnego VaultTouru, albo na dowolnym innym wydarzeniu, który będzie posiadać własny PrizeWall (specjalne miejsce z gadżetami KeyForge).

Ty weź swoją talię, a my zadbamy o dodatkowy Æmber. 😊 Jeśli zwyciężysz, Twoja talia otrzyma kolejne poziomy chainów, ale to niewielki koszt w stosunku do skarbów, które na Ciebie czekają. Zapewnij sobie miejsce podczas turnieju, a nie ominie Cię szansa na bursztynowe bogactwo!


Chwała i bogactwo!

Przygotuj się na dołączenie do bitew Czasu Wstąpienia, zbierz popleczników, pozyskaj Æmber i dołącz do grona legendarnych Archontów. Jeżeli nie wiesz, gdzie odbywają się lokalne turnieje ChainBound, sprawdź Mapę sklepów, aby odnaleźć najbliższy sklep.

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, możesz zamówić własną kopie dwuosobowego startera KeyForge: Czas Wstąpienia, a także talię dodatkową KeyForge: Czas Wstąpienia w lokalnym sklepie, albo online na naszej stronie!