Poczuj jeszcze więcej emocji podczas rozgrywki w Kroniki zamku Avel dzięki specjalnej, darmowej aplikacji, która przeniesie Twoje rozgrywki na zupełnie nowy poziom!

Dzięki specjalnemu generatorowi stworzysz nowe mapy na trzech poziomach trudności. Pozwolą Ci one odkryć grę na nowo i jeszcze lepiej dopasować ją do Twoich potrzeb. Aplikacja umożliwi Ci rozgrywkę z dodatkiem Niezbędnik poszukiwaczy przygód i za pomocą kilku kliknięć wprowadzi kafle planszy z rozszerzenia. Nie musisz się martwić szukaniem instrukcji!

Szukasz pomysłu na imię dla Twojego bohatera lub bohaterki? Zanim rozpoczniesz grę aplikacja pomoże Ci stworzyć postać! Wylosuj imię i przydomek albo wpisz własną propozycję, by powołać do życia najznakomitszych obrońców i obrończynie Avelu.

Wsłuchaj się w odgłosy walki, świętuj zwycięstwa i przeżywaj przegrane w całkowicie nowym wymiarze. Aplikacja zawiera unikatowe dźwięki, które ożywią Twoje pojedynki i pozwolą Ci usłyszeć odgłosy magicznego królestwa.

Aplikacja Avel pomoże Ci też śledzić wytrzymałość Monstrum na liczniku, a klepsydra odmierzy czas poszukiwań ekwipunku w woreczku. I to wszystko na jednym ekranie!

Aplikacja dostępna w App Store oraz Google Play


Najważniejsze funkcje aplikacji

  • Tworzenie postaci - losowanie imion męskich i żeńskich, możliwość wpisania swojego.
  • Generator map - tworzenie nowych układów map o trzech poziomach trudności do wyboru.
  • Tworzenie układów map z dodatkiem Niezbędnik poszukiwaczy przygód.
  • Panel wspierający rozgrywkę - cyfrowy licznik wytrzymałości Monstrum, dźwięki sukcesu i porażki do odtwarzania, odliczanie czasu losowania ekwipunku z woreczka.
  • Dostępna dla telefonów i tabletów z systemem Android i IOS.
  • Aplikacja jest darmowa i nie jest wymagana do rozgrywki, a stanowi jej urozmaicenie.